Грузія відновить дипломатичні відносини з РФ тільки після деокупації

СВІТ
22 вересня, 11:51
Грузія відновить дипломатичні відносини з РФ тільки після деокупації
Фото: Google

Коли останній російський солдат залишить окуповані грузинські території, тоді можна говорити про нормалізацію двосторонніх відносин.

Про це нещодавно заявив голова парламенту країни Арчіл Талаквадзе, виступаючи на відкритті спільних навчань армії Грузії з загонами НАТО.

Він підкреслив, що до сьогодні в Кремлі так і не ухвалили жодного важливого політичного рішення щодо виконання угоди про припинення вогню, а також завершення незаконної військової присутності в Абхазії та Південній Осетії.

«Не секрет, що мрією всіх громадян Грузії є завершення багаторічної російської окупації частин нашої країни. Вона буде здійснена спільною ефективною внутрішньою та зовнішньою політикою, розвитком можливостей оборони, співпрацею зі стратегічними партнерами», – висловив свою позицію спікер Арчіл Талаквадзе.

За його словами, шляхом масштабної дезінформації та пропагандою РФ намагається завадити демократичному розвитку Грузії, а особливо вступу країни до ЄС і НАТО.

«Ми бачимо, що чим більше успіхів досягає Грузія, тим сильніше Росія намагається завадити нам, у тому числі через дезінформацію. Але уряд робить все, щоби громадяни нашої країни, особливо в окупації, мали об'єктивну, не викривлену пропагандою інформацію», – підсумував Арчіл Талаквадзе.

Читайте також:
Українцям близька позиція азербайджанського народу, але не слід забувати й про історичну спадщину вірмен.
02 жовтня, 10:31
Механізовані загони армії Туреччини прибули у Нахічеванську Автономну Республіку задля участі в масштабних військових навчаннях.
28 липня, 14:16
На тлі останніх протестів у Хабаровському краї Владімір Путін вирішив не дати перекинутися народному невдоволенню на Північний Кавказ.
25 липня, 10:02
У Баку відбулась зустріч голів оборонних відомств двох кавказьких республік — Закіра Гесенова та Іраклія Ґарібашвілі.
06 березня, 12:15
Турецький міністр закордонних справ Мевлют Чавушоглу провів зустріч із Мінською групою ОБСЄ.
03 березня, 10:10
Збройні сили Вірменії порушили режим припинення вогню на лінії зіткнення з азербайджанською армією.
28 лютого, 13:05