Гєрасімов вважає себе Суворовим, але він скоріше дрібна тінь Паулюса, – фронтовик ЗСУ

ВІЙНА
04 жовтня, 19:45
Гєрасімов вважає себе Суворовим, але він скоріше дрібна тінь Паулюса, – фронтовик ЗСУ
Фото: Facebook

Російське військове командування припустилося помилок. Російське політичне керівництво ці помилки вважає перемогами...

Виявляється, наш головком Валерій Залужний навчався на працях Начальника ГШ ЗС РФ Валєри Гєрасімова. А ми отут на передку з хлопцями дивувалися, що його, можна сказати, вчитель діяв так тупо і, по факту, загнав свою армію на бійню.

Скажу за себе: особисто я теж був набагато кращої думки про московитську орду та її командування. І те, що відбувалося в Україні з 24 лютого, щодня заганяло мене у глухий кут.

Ну, от як? Як можна було робити такі ідіотичні речі?.. Але спробуємо розібратися по пунктах:

  1. Московитські генерали не забезпечили несподіваність нападу, виставивши свої приготування на загальний огляд. Можна, звісно, подумати, що це було залякування. Тá тільки воно не подіяло.
  2. Сил і засобів для нападу на Україну та опанування її території Пуйло зібрало надзвичайно мало. Про це говорило безліч експертів та і не треба мати багато розуму, аби зрозуміти, що Пуйло до війни не готовий.
  3. Московитські генерали одразу порушили наріжний принцип будь-якої стратегії – концентрація сил на одному головному напрямку. Замість ударити всіма силами в одному місці, вони розпорошили сили на 10 (увага!) різних напрямків. Тобто, ударили не п'ястуком, а розчепіреними пальцями. Хто ж їм лікар, що пальці ті їм і поламали, погромивши московитське військо по частинах.
  4. Одразу ж ці гівностратеги, не завдавши поразки ЗСУ, кинулись столиці. Як казав один письменник: «Брати столицю не знищивши армію, це все одно, що кинутись ґвалтувати жінку, знаючи, що її чоловік у сусідній кімнаті заряджає рушницю!».
  5. Своїм швидким просуванням і намаганням якомога швидше взяти Київ московити допустили відрив передових частин від тилів ще й розтягнулись по дорогах на десятки кілометрів. Тобто, підставили під удар свої розтягнуті та нічим не захищені комунікації, чим з успіхом скористались ЗСУ.
  6. Тільки повний дурень одразу кидає в бій свої найкращі війська. Найбільш боєздатні частини тримають в резерві до останнього і вводять у бій лише у вирішальну мить. Їх бережуть, тримають під рукою, а вперед пускають менш вартісні або ж погано підготовлені підрозділи, щоби противник витратив на них боєзапас, виснажився і знекровив свою армію.
  7. Ці барани заходилися штурмувати в лоб мало не кожне місто, мало не кожне село на Сході, гроблячи в безплідних атаках найбільш боєздатні та найдосвідченіші частини. Наші ж війська, за найменшої загрози оточення, спокійно відходили, бережучи сили для майбутніх контрнаступів.
  8. Пуйлівські генерали не врахували того, що вже давно лежало на поверхні – силу і готовність до опору українців. За вісім років війни українське суспільство відмобілізувалось і було готове будь-якої миті до блискавичної реакції. Ми можемо мало не до бійки сваритися між собою, але коли з‘являється зовнішній ворог, ми збиваємося до купи та одразу наїжачуємося багнетами.
Як можна було припуститися ТАКИХ помилок у мене в голові не вкладається.

Автор – Олександр Писаревський, ветеран АТО/ООС і боєць підрозділу Територіальної оборони міста Дніпро

вибір редакції
Читайте також:
Мистецтво
Окупанти вже готуються вивозити культурні цінності
05 грудня, 15:05
Війна
Всюди, куди б не зайшли росіяни, окупанти завжди встановлюють свої химерні "правила життя", зачищаючи простір від присутності тубільців.
19 листопада, 20:23
Війна
В окупантів на озброєнні було менше півсотні 1В119 «Реостат»
16 листопада, 20:04
Війна
Вторгнення в Україну плавно перетекло у "світову війну". До такого почали привчати російське болото тамтешні пропагандисти.
14 листопада, 08:00
Війна
росія значно знизила активність флоту після атаки безпілотників поблизу Севастополя.
13 листопада, 14:55
Війна
Окупанти продовжують накопичувати ракети для масованого удару
12 листопада, 10:35