Хамство як аргумент

ПОЛТАВА
12.04.2019, 07:54

А як вам отака, трохи й провокативна думка, панове? Хіба сам по собі блазень поза сферою своєї професійної діяльності не викликає у вас підсвідомого співчуття? Гаразд-гаразд, спокійніше, ярлики розвісимо згодом. Прислухайтеся до себе. Невже вас ніколи не тягло офірувати того убогого хоч би троячкою? І того шекспірівського, і нахрапистого золотоволосого мачо з підмостків White House, і нашого претендента, квартального шоумена?

Коли вони «на роботі» ‒ захоплюємося мудрішим за короля Ліра його блазнем, згнітивши серце, пробачаємо американців за недолугий вибір, поблажливо кепкуємо з нашої місцевої еліти, яка у нестямі аплодує талановитій подачі скабрезних стосунків трусів з хрещиком. Яка еліта, такий і кут її зору на геніталії.

І нехай би воно так і пливло – чого тільки не прибиває до нашого берега! Можна й не звертати уваги, як «іскрить», за висловом Леоніда Макаровича Кравчука, лідер 95-кварталу на сцені. Щоправда, стосовно вражень першого Президента виникли сумніви – тривале ходіння між крапельками призвели шановного дідуся до повної втрати орієнтирів.

Але вчора так «заіскрило» з Парижу, що, певно, не лише наш японський тонометр зашкалило. Зі усіх сил намагаючись знайти хоч би якесь раціональне пояснення тону вчорашніх телефонних перемовин Петра Порошенка з Володимиром Зеленським, фільтруємо лексику. І наша всеохоплююча толерантність пасує перед викидом неадекватного хама…

https://apostrophe.ua/ua/news/politics/elections/2019-04-11/ya-zakonchu-cherez-5-let-polnoe-video-ssoryi-poroshenko-i-zelenskogo-v-efire-11/159892

Товариство, кого чи що ми отримуємо через тиждень?!

Вадим Демиденко

Читайте також:
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
11:32
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
вчора, 15:29
Гадяцькі комунальні служби здійснюють поточний ремонт вулиці Набережна Груні та відновлюють тротуарні доріжки у місті.
23 травня, 08:56
До послаблення карантину готові лише 13 областей.
22 травня, 18:08
Територію колишнього Градизького маслозаводу, де було стихійне сміттєзвалище, нарешті звільнили від побутових відходів.
22 травня, 13:38
Василь Дрозд створив «республіку», в якій влада в упор не помічає людей.
22 травня, 10:35