Харків ментівський і... бандитський

КРИМІНАЛ
26 жовтня, 11:26
Харків ментівський і... бандитський
Фото: bastion.tv

Правоохоронці Харкова розслідують бійку за участі поліціянта в одному з нічних клубів міста; та навряд чи справа дійде до суду.

Відеоролик із місця події оприлюднило видання "Newsroom", передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що наразі всі відомості з приводу вказаного інциденту зареєстровані у Журналі єдиного обліку; ім'я винуватця не розголошується.

На оприлюднених записах видно, конфлікт стався у ніч проти суботи 23 жовтня у розважальному закладі між групою невідомих чоловіків, які словесно намагаються його залагодити.

Потім у суперечку втручається ще один відвідувач (за інформацією видання "Newsroom", це співробітник Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції Харківщини – прим. ред.), котрий б'є опонента в обличчя, а коли той падає – добиває його на підлозі.

Натомість у пресслужбі обласного управління поліції розповіли, що на місце події не викликали слідчо-оперативну групу, а у територіальному управлінні ДБР повідомили, що до них не надходило таких матеріалів.

Однак нині правоохоронці все ж підтвердили факт інциденту, уточнивши, що побитий чоловік не подавав заяви; між тим, Харківська обласна прокуратура вже вирішує питання щодо відкриття кримінального провадження.

Наведена ситуація вкотре доводить, що залишена Аваковим-Захарченком-Могильовим-Луценком та іншими структура МВС України попри так звані реформи – і за формою, і по суті бандитська.

Власне навіть перевдягнені у новенький поліційний однострій менти все ще сповідують антиукраїнські цінності, продовжуючи застосовувати проти мирних цивільних громадян чекістські методи.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що вітчизняна правоохоронна система – це одна корпорація та керує нею скандальний Олег Татаров.

вибір редакції
Читайте також:
ДБР припинило діяльність злочинної організації, яка «під дахом» поліції займалась розповсюдженням наркотиків
24 листопада, 08:36
Між поліціянтами виник словесний конфлікт, який швидко переріс у бійку.
17 листопада, 14:58
Яких вам ще реформ не вистачає...
11 листопада, 14:27
А полтавські поліціянти домоглися відкриття борделю...
08 листопада, 17:40
Сьогодні суд зобов'язав поліцію внести до ЄРДР відомості з приводу порушення прав журналістів Останнього Бастіону
05 листопада, 11:30
Корупційні злочини інкримінують 11 "відреформованим" поліцейським.
04 листопада, 17:05