Харківська ОДА розтратила гроші з ковідного фонду, – нардеп Світлична

08 лютого, 12:08
Харківська ОДА розтратила гроші з ковідного фонду, – нардеп Світлична
Фото: bastion.tv

Чиновники на місцях зловживають владою, витрачаючи кошти з антикоронавірусного фонду в обхід передбачаних законодавством тендерів.

Таку інформацію з трибуни Верховної Ради озвучила народна обраниця Юлія Світлична, навівши приклад рідної їй Харківщини.

Як стверджує депутат, нещодавно обласна адміністрація придбала маски, дезінфектори та захисні щитки на загальну суму 25 мільйонів гривень, що дорожче від реальної ринкової ціни у 2-3 рази.

Йдеться про те, що службовці Департаменту цивільного захисту населення самостійно і на власний розсуд обрали вигідного для них постачальника медичних матеріалів.

Харківська ОДА розтратила гроші з ковідного фонду, – нардеп Світлична_1

«Навіть поверхневий аналіз ситуації вказує на те, що більшість товарів індивідуального захисту були закуплені за завищеними цінами. Приміром, медична маска, яку можна купити у будь-якій аптеці за 3 гривні, на об'ємах 300 тисяч масок витрачено... 3 гривні на кожну маску! Я думаю, що на таких об'ємах будь-який подавець міг би зробити знижку дуже легко. А що найголовніше – така кричуща ситуація була і по інших різних позиціях. Тому прошу правоохоронців розібратися у ситуації», – наголосила Юлія Світлична у своєму виступі.

Фактично, під час пандемії та високого рівня летальності від коронавірусу у Харківській області місцеві Зе-чиновники вирішили не заощаджувати, а витрачати такі необхідні для держави кошти.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що "покупкою 2020 року" в Україні, прогнозовано, стали саме медичні маски.

Читайте також:
В керівництві медицини США повідомили, що з червня, швидше за все, вже повністю знімуть обов'язок ходити в масках.
14 квітня, 11:45
Пандемія коронавірусу дала гарну нагоду урядовцям країн-членів Європейського союзу взятися за згортання демократії й свободи слова.
10 квітня, 16:45
Коли при владі профани без досвіду і належної компетенції, чекати на диво у різних сферах суспільного життя не варто.
08 квітня, 12:56
Об'єднаній Європі не знадобиться кремлівський медичний препарат "Спутник V", адже у Брюсселі вже схвалили 4 інших вакцини.
23 березня, 11:36
В Ашґабаті розпочали проведення антикоронавірусних щеплень громадянам старше 70 років сумнівною вакциною китайського виробництва.
23 березня, 08:09
Поки вітчизняне міністерство охорони здоров'я малює потрібну Зе-владі статистку, в Україні зростає смертність.
17 березня, 13:56