Харківські підприємці роблять те, до чого влада навіть не додумалася

ПОЛІТИКА
30.07.2023, 20:07
Харківські підприємці роблять те, до чого влада навіть не додумалася
Фото: Укрінформ

Унікальне протимінне взуття під назвою "Павук" розпочали випускати у цехах Українського ресорного центру на Харківщині.

Відповідні кадри із промислового об'єкта оприлюднила вітчизняна редакція німецького видання "Deutsche Welle", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Підприємство докорінно змінило профіль своєї діяльності від початку повномасштабної воєнної агресії Росії проти України, зосередившися на безпеці військовиків.

Харківські інженери винайшли протимінні черевики, чия конструкція віддаляє епіцентр вибуху від ноги бійця, вберігаючи кінцівку від травматичної ампутації.

Випробування на практиці показали, що винайдений пристрій добре захищає стопи від протипіхотних мін наступних видів: ПФМ-1"Пелюстка", ПМН і ПМН-2.

Своєю чергою, медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати, що мільйонами ворожих снарядів і мін всіяно приблизно 160 тисяч км² українських земель.

Читайте також:
Світ
Поки неповторна у своєму роді технологічна новинка не готова до участі у боях. Але у разі потреби її обіцяють неодмінно застосувати.
05 травня, 21:07
Життя
Американська компанія Aptera Motors випустить спеціальну версію триколісного електрокара. Транспортний засіб працює на сонячній енергії.
30 квітня, 06:00
Життя
Українська команда вперше взяла участь у технологічному хакатоні для підлітків Teens in AI, і одразу здобула перемогу.
27 квітня, 08:27
Політика
Інженери заявляють, що їм вдалося створити найдосконалішу у світі безпілотну розвідувальну систему у своєму класі.
03 квітня, 15:35
Війна
СГ дрон DJI Agras T30 перебуває на озброєнні ЗСУ. Він може бути озброєний кулеметом ПКМ 7,62x54mmR і гранатометом Bullspike-AT.
26 січня, 11:45
Життя
Лідером списку інновацій, за версією впливового наукового журналу, — ліки проти ожиріння на базі пептиду GLP-1. Йдеться про «Ozempic».
20.12.2023, 06:00