Харківські підприємці роблять те, до чого влада навіть не додумалася

ПОЛІТИКА
30 липня, 20:07
Харківські підприємці роблять те, до чого влада навіть не додумалася
Фото: Укрінформ

Унікальне протимінне взуття під назвою "Павук" розпочали випускати у цехах Українського ресорного центру на Харківщині.

Відповідні кадри із промислового об'єкта оприлюднила вітчизняна редакція німецького видання "Deutsche Welle", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Підприємство докорінно змінило профіль своєї діяльності від початку повномасштабної воєнної агресії Росії проти України, зосередившися на безпеці військовиків.

Харківські інженери винайшли протимінні черевики, чия конструкція віддаляє епіцентр вибуху від ноги бійця, вберігаючи кінцівку від травматичної ампутації.

Випробування на практиці показали, що винайдений пристрій добре захищає стопи від протипіхотних мін наступних видів: ПФМ-1"Пелюстка", ПМН і ПМН-2.

Своєю чергою, медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати, що мільйонами ворожих снарядів і мін всіяно приблизно 160 тисяч км² українських земель.

Читайте також:
Життя
Інноваційна розробка відштовхує від себе будь-які рідини. Станом на сьогодні винахід поки тестують у лабораторних умовах.
25 жовтня, 21:45
Світ
В одному з найбільших оновлень ChatGPT, OpenAI запустила два нових способи взаємодії зі своїм застосунком
26 вересня, 09:34
Світ
Майбутнє, яке раніше вважалося науковою фантастикою, нарешті стало дійсністю і країна висхідного Сонця доводить це на практиці.
08 вересня, 18:16
Життя
Це має потенціал не тільки покращити виявлення генетичних захворювань, але й змінити наше розуміння генетичного різноманіття нашого виду
08 серпня, 14:22
Світ
Небесний простір від Каспійського моря до моря Егейського тепер під надійним і міцним турецьким куполом із назвою "HAKİM".
20 червня, 20:27
Світ
Біоінженери зі стартапу "Cortical Labs" у місті Мельбурн взялися за впровадження радикальної ініціативи загальною вартістю $10 мільйонів.
21 квітня, 20:33