Поразка починається із недооцінки противника

ВІЙНА
10.06.2023, 19:58
Поразка починається із недооцінки противника
Фото: Facebook

Українцям, вітчизняній владі та західним журналістам слід позбавитися пропагандистської ілюзії про те, що ми вже майже перемогли.

Адже російські FPV-дрони нищать і особовий склад, і бойову техніку Сил оборони України на всій протяжності понад 1000-кілометрового фронту від Кінбурна до Шебекіна.

Таку думку висловив громадський діяч і член Президії Ради вітчизняної Федерації роботодавців України Олександр Соколовський, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Він стверджує, що тема дронів уже довго обговорюється публічно й у тиші штабів та кабінетів, але до нині не налагоджене масове й системне виробництво FPV-пристроїв, яких потребують наші захисники на фронті.

«Нам уже дуже потрібно саме серйозне виробництво і не одне, дуже великого масштабу з уніфікацією дронів і ретрансляторів для них. І звісно таке ж потужне виробництво окопного РЕБ від всієї ворожої нечисті. Росія будує заводи з виробництва дронів, у тому числі дронів-камікадзе. Через декілька місяців окупанти будуть здатні запускати сотні дронів типу "Shahed" одночасно. Збивати їх засобами ППО буде проблематично, бо протиракета коштує у рази більше і запаси таких ракет не безмежні.

Часу у нас обмаль, якщо поки що атаки ворога на Київ та інші міста йдуть десятками дронів, і більшість їх збивається (в тому числі дуже дорогими протиракетами), то вже на осінь можуть піти одразу сотні, ще раз сотні! До цього вже треба готуватися й відродити оборонку! Росія почала широкомасштабне вторгнення, бо вважала нас слабкими, а себе сильними.

І, на жаль зараз вони бачать стан та рівень організації нашої економіки й оборонної промисловості, а ми нічого не робимо системно, прирікаючи себе на поразку. Слід невідкладно впорядкувати державне оборонне замовлення, масштабувавши виробництво для потреб ЗСУ, а бізнесу дати чіткі довгострокові плани та контракти. Ми не можемо спокійно сидіти й тішити себе ілюзіями, що восени нам дадуть нарешті літаки F-16, так нам ворога не здолати», – пояснив Олександр Соколовський.

Як і годиться, "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати про те, що на Росії вже будують завод безпілотних літальних апаратів, а Зе-владі простіше побиратися на Заході й ігнорувати вітчизняну промисловість.

Читайте також:
Війна
Начинені вибухівкою та керовані через супутник невеликі українські катери — один з основних видів зброї на війні. РФ уже не контролює море.
11 квітня, 21:54
Економіка
Військово-промисловий комплекс Чехії вперше за минулі десятиріччя знову квітне. Повномасштабна російська агресія змінила порядок денний.
02 квітня, 19:10
Економіка
Необхідна Силам оборони Україні зброя невдовзі вироблятиметься шаленими темпами у Сіднеї. Компанія «Lockheed Martin» розбудовує нові цехи.
15 березня, 14:58
Світ
Суднобудівна компанія Dearsan Shipyard оголосила про створення корабельні в одному із портів на Каспійському морі. Угода вже підписана.
14 лютого, 12:36
Війна
Стратегічна російська корпорація із назвою «Тактичне ракетне озброєння» під пильним оком руху «Атеш». Режимний об'єкт стоїть у Корольові.
25 січня, 19:24
Світ
До тепер нейтральна південноазійська республіка вирішила стати на бік агресора. У Москви з'явився черговий новий союзник.
31.12.2023, 09:37