Хатаєвич, Каганович, Ягода – Фаріон нагадала послу Ізраїлю хто здійснив Голодомор українців

ПОЛІТИКА
26.04.2021, 21:05
Хатаєвич, Каганович, Ягода – Фаріон нагадала послу Ізраїлю хто здійснив Голодомор українців
Фото: Укрінформ

Вона порадила послу впасти на коліна перед українським народом, який його одноплемінники знищували, а тепер намагаються перетворити у рабів.

Український політик та історик Ірина Фаріон вирішила освіжити пам'ять послу Ізраїлю Йоелю Ліону та нагадати, хто ж чинив геноцид українців в 32-33 роках минулого сторіччя.

“Мендель Хатаєвич, Лазар Каганович, Генріх Ягода, Карл Карсон, Лев Каган, Едуард Салень, Зиновій Кацнельсон, Яків Камінський, Михайло Букшпан, Франк Фрускіс, Ізраїль Гіпшман, який сховався за прізвищем Іванівський, Арон Якович Готліб, – політик перелічила прізвища головних організаторів геноциду українського народу.

Тож перш ніж строчити традиційно дебільні заяви, Фаріон порадила послу Ізраїлю впасти на коліна перед святим українським народом, який одноплемінники Ліона знищували, а тепер знову намагаються перетворити у власних рабів.

“А тим людям, які всюди бачать привид антисемітизму, не тільки йти до окуліста чи психіатра, але і прочитати, хто ж в Україні чинив Голодомори”,– написала Фаріон.

Читайте також:
Світ
Фінський парламент підтримав вступ країни до НАТО.
вчора, 16:30
Світ
США підтримує політику відкритих дверей для усіх «держав-кандидатів»
16 травня, 12:40
Опінії
Зустрілися якось Віктор Орбан і американський сенатор Ренд Пол у церкві московського патріархату... Вони обрали сторону зла!
15 травня, 18:12
Світ
Міністри закордонних справ G7 пообіцяли посилити економічну та політичну ізоляцію рф, та продовжити військову та оборонну допомогу Україні
15 травня, 15:37
Новини
"Ми повинні невпинно посилювати тиск, доки путінські війська залишаються в Україні"
14 травня, 13:41