Хатаєвич, Каганович, Ягода – Фаріон нагадала послу Ізраїлю хто здійснив Голодомор українців

ПОЛІТИКА
26 квітня, 21:05
Хатаєвич, Каганович, Ягода – Фаріон нагадала послу Ізраїлю хто здійснив Голодомор українців
Фото: Укрінформ

Вона порадила послу впасти на коліна перед українським народом, який його одноплемінники знищували, а тепер намагаються перетворити у рабів.

Український політик та історик Ірина Фаріон вирішила освіжити пам'ять послу Ізраїлю Йоелю Ліону та нагадати, хто ж чинив геноцид українців в 32-33 роках минулого сторіччя.

“Мендель Хатаєвич, Лазар Каганович, Генріх Ягода, Карл Карсон, Лев Каган, Едуард Салень, Зиновій Кацнельсон, Яків Камінський, Михайло Букшпан, Франк Фрускіс, Ізраїль Гіпшман, який сховався за прізвищем Іванівський, Арон Якович Готліб, – політик перелічила прізвища головних організаторів геноциду українського народу.

Тож перш ніж строчити традиційно дебільні заяви, Фаріон порадила послу Ізраїлю впасти на коліна перед святим українським народом, який одноплемінники Ліона знищували, а тепер знову намагаються перетворити у власних рабів.

“А тим людям, які всюди бачать привид антисемітизму, не тільки йти до окуліста чи психіатра, але і прочитати, хто ж в Україні чинив Голодомори”,– написала Фаріон.

вибір редакції
Читайте також:
Це «подарунок» українцям на річницю Голодомору від західних марксистів.
25 листопада, 18:02
У разі, якщо кремлівському "залізному щуру" забракне сміливості вийти зі свого бункера, очільник Білого дому гратиме у власну гру.
19 листопада, 13:21
Газогін "Північний потік-2" – це не про бізнес, а виключно про геополітичні інтереси Кремля.
19 листопада, 09:17
Британія є одним з серйозних опонентів Путіна в Європі.
17 листопада, 22:05
Міністри закордонних справ і оборони країн-членів Європейського союзу підготували проєкт документу "Стратегічний компас".
17 листопада, 13:29