Хатаєвич, Каганович, Ягода – Фаріон нагадала послу Ізраїлю хто здійснив Голодомор українців

ПОЛІТИКА
26 квітня, 21:05
Хатаєвич, Каганович, Ягода – Фаріон нагадала послу Ізраїлю хто здійснив Голодомор українців
Фото: Укрінформ

Вона порадила послу впасти на коліна перед українським народом, який його одноплемінники знищували, а тепер намагаються перетворити у рабів.

Український політик та історик Ірина Фаріон вирішила освіжити пам'ять послу Ізраїлю Йоелю Ліону та нагадати, хто ж чинив геноцид українців в 32-33 роках минулого сторіччя.

“Мендель Хатаєвич, Лазар Каганович, Генріх Ягода, Карл Карсон, Лев Каган, Едуард Салень, Зиновій Кацнельсон, Яків Камінський, Михайло Букшпан, Франк Фрускіс, Ізраїль Гіпшман, який сховався за прізвищем Іванівський, Арон Якович Готліб, – політик перелічила прізвища головних організаторів геноциду українського народу.

Тож перш ніж строчити традиційно дебільні заяви, Фаріон порадила послу Ізраїлю впасти на коліна перед святим українським народом, який одноплемінники Ліона знищували, а тепер знову намагаються перетворити у власних рабів.

“А тим людям, які всюди бачать привид антисемітизму, не тільки йти до окуліста чи психіатра, але і прочитати, хто ж в Україні чинив Голодомори”,– написала Фаріон.

Читайте також:
Воєнні методи та аргументи вважаються більш ефективними, ніж дипломатичні. Прикладом тому палестино-ізраїльське протистояння.
12 травня, 16:36
А тепер виважено і не поспішаючи спускаємося з гори ...
08 травня, 16:55
Володимир Зеленський, Ґітанас Науседа, Еґілс Левітс ​і Керсті Кал'юлайд ​візьмуть участь у святкуванні польського Дня Конституції.
03 травня, 09:42
Посольство США на Росії рекомендує співвітчизникам, у яких закінчується термін дії російської візи, покинути країну до 15 червня.
30 квітня, 19:12
Раніше суданці відмовилися від будівництва російської військової бази.
29 квітня, 18:25
Ручний путінський урядовець знову подав голос, аби заявити про готовність Кремля до чергового протистояння з "клятим Заходом".
27 квітня, 09:18