Хатаєвич, Каганович, Ягода – Фаріон нагадала послу Ізраїлю хто здійснив Голодомор українців

ПОЛІТИКА
26.04.2021, 21:05
Хатаєвич, Каганович, Ягода – Фаріон нагадала послу Ізраїлю хто здійснив Голодомор українців
Фото: Укрінформ

Вона порадила послу впасти на коліна перед українським народом, який його одноплемінники знищували, а тепер намагаються перетворити у рабів.

Український політик та історик Ірина Фаріон вирішила освіжити пам'ять послу Ізраїлю Йоелю Ліону та нагадати, хто ж чинив геноцид українців в 32-33 роках минулого сторіччя.

“Мендель Хатаєвич, Лазар Каганович, Генріх Ягода, Карл Карсон, Лев Каган, Едуард Салень, Зиновій Кацнельсон, Яків Камінський, Михайло Букшпан, Франк Фрускіс, Ізраїль Гіпшман, який сховався за прізвищем Іванівський, Арон Якович Готліб, – політик перелічила прізвища головних організаторів геноциду українського народу.

Тож перш ніж строчити традиційно дебільні заяви, Фаріон порадила послу Ізраїлю впасти на коліна перед святим українським народом, який одноплемінники Ліона знищували, а тепер знову намагаються перетворити у власних рабів.

“А тим людям, які всюди бачать привид антисемітизму, не тільки йти до окуліста чи психіатра, але і прочитати, хто ж в Україні чинив Голодомори”,– написала Фаріон.

Читайте також:
Світ
До виведення ВМС з бази у 2004 році Рузвельт-Роудс була однією з найбільших військово-морських баз США у світі.
07:45
Світ
Туреччина різко скоротила закупівлі російської нафти та переходить на постачання з Іраку та Казахстану.
вчора, 17:13
Політика
Президент США Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати можуть здійснити військове вторгнення в Нігерію.
вчора, 09:20
Політика
москва покладається на свої бази в країні, щоб розширити свій військовий вплив на Близькому Сході та в Африці.
30 жовтня, 17:43
Політика
Йому вручили найвищу нагороду країни.
30 жовтня, 14:38
Політика
«Ми дуже довго говорили про Україну, він допоможе нам».
30 жовтня, 11:05