Херсонська «Південна Русь» відгукнеться за Уралом

ПОЛІТИКА
30 квітня, 09:21
Херсонська «Південна Русь» відгукнеться за Уралом
Фото: Google

Дегенерати, котрі щільно оточили хворого бункерного щура з усіх боків, – одна з численних бід російської федерації. А їх – леґіон!

Чим глибше Владіміра Путіна з'їдає хвороба Альцгеймера, тим більше одутлуваті носії деструктивних псевдоцінностей підносять йому маразматичні плани. Наприклад, штабні кремлівські генерали пустили під укіс справу "спецоперації".

Не відстають від них і російські бюрократи, які на окупованих територіях України нічого вдіяти не можуть. Зокрема, жменька колаборантів і зрадників у Херсоні виявилася настільки не здатною контролювати ситуацію у місті та регіоні, що у Москві скасували квазіреферендум про створення "ХерНР".

Заступник голови міністерства закордонних справ московї Андрєй Руденко заявив, що не знає про підготовку "референдуму" у Херсоні. Це рішення викликане страхом, адже, очевидно, – спалахне масштабне повстання проти окупантів, яке здатне охопити й тимчасово захоплений росіянами Крим.

Аби приховати референдумний провал, куратори окупованої Херсонщини з "Єдиної Росії" написали на колінах новий фантасмагоричний проєкт під назвою "Південна Русь" ("Южная Русь"). Читаючи "маніфест" від путіністів Романова, Турчака та Гризлова, складається враження, – його ліпили у ломках від недоотримання доз кокаїну на 0,5 мільярда євро, перехопленого напередодні естонськими спецслужбами.

Українофобний папірець "південноросів" – просто якийсь вінегрет з ідей чорносотенців, російського фашиста Івана Ільїна та ФСБ-"православ'я". По-перше, згадана вище трійка членів "Єдиної Росії" гордо називає себе "Південноросійським Народним Собором", а по-друге, вони знову згадали про "ростовського легітимного", після втечі якого межі УССР втратили недоторканність.

Який між цими подіями зв'язок – велика загадка. Проте, це пряме визнання факту, що після Жовтневого перевороту 1917 року кордони самої росії остаточно втратили легітимність.

Але на цьому історія не закінчується, адже Турчак-Романов-Гризлов оголосили себе спадкоємцями (увага!) «Київсько-Новгородської Русі з Іллею Муромцем та Олександром Невським, Запорізької Січі, Новоросії, створеної Єкатєріною ІІ», а заразом і УССР. Читання псевдоправославної та псевдоісторичної літератури психічно хворими неуками з "Єдиної Росії" розвиває з одного боку біполярний розлад, а з іншого – манію величі.

Затвердити свій "державний проєкт" автори хочуть колись на всенародному референдумі після закінчення "перехідного періоду". Коли, поки невідомо...

Спонсором проєкту "Південної Русі" названо відомого путінського олігарха-терориста Константіна Малофєєва. Він не тільки донор російської терористичної діяльності на Сході України з 2014 року, але й через свою кишенькову партію "Двоголовий орел" просуває ідею помазання хворого Путіна на російський престол.

Саме Малофєєв включив до "маніфесту" ідеї викорінення міфічної "бандерівщини", "триєдиного народу" та ФСБ-"православ'я", як фундаменту "російської культури". До речі, сумнозвісний терорист Стрєлков-Гіркін теж проєкт Малофєєва.

Убога у зародку, виплоджена путінськими дегенератами ідея трансформації "ХерНР" у "Південну Русь" небезпечна для самої росії. Недаремно у гострій суперечці з губернатором Свердловської області Євгєнієм Куйвашевим "телегігант" Владімір Соловйов дорікнув йому у підтримці ідей "Уральської Республіки".

Подібними звинуваченнями просто так у наш час не розкидаються. Отже, Кремль плодить підозри всередині самої московії, розпалюючи внутрішньоелітну боротьбу за виживання.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що російські окупанти призначили ґауляйтером Херсонщини ексрегіонала Володимира Сальдо. Його долі не позаздриш.

Херсонська «Південна Русь» відгукнеться за Уралом_1
Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Кримінал
Продуктові склади та зерносховища у тимчасово окупованому Старобільську майже повністю спустошені російськими загарбниками.
23 червня, 17:00
Війна
Західним партнерам слід негайно збільшити збройну допомогу Україні, поки росія не захопила все Лівобережжя Дніпра й не заморозила війну.
14 червня, 21:45
Війна
Очікуючи на контрнаступ Сил оборони України у Херсонські області, російські загарбники вимушені споруджувати тимчасові фортифікації.
11 червня, 19:27
Війна
На тлі невдач окупантів на Харківщині командування армії агресора змінило основний напрямок, тепер це – Лисичанськ і Сєверодонецьк.
13 травня, 19:23
Кримінал
Необільшовицька практика випаленої землі, здійснювана сьогодні московитами на Півдні України, набула загрозливих масштабів.
08 травня, 08:12
Кримінал
Як кажуть у народі, не зерном єдиним прагнуть розжитися російські необільшовики на тимчасово окупованій ними території України.
05 травня, 21:34