Химерна ліва утопія стала щоденним жахом для американців із Портленду

СВІТ
17.06.2021, 10:17
Химерна ліва утопія стала щоденним жахом для американців із Портленду

Найбільше місто штату Ореґон загрузло у невизначеності через панування на його вулицях активістів "Antifa" і "Black Lives Matter".

Про це йдеться у ґрунтовному і водночас контроверсійному матеріалі, підготовленого та оприлюдненого провідним американським виданням "The Associated Press".

Минув уже рік із початку так званих "антирасистських" бунтів, спричинених вбивством поліціянтами у Міннеаполісі наркомана-афроамериканця Джорджа Флойда, але порядок до Портленду так і не повернувся.

Правоохоронці досі не контролюють більшу частину міста, а бездіяльна влада, котра прагне зайвий раз не дратувати ліворадикалів, вирішила плисти за течією й не втручатися.

У зв'язку з пануванням у Портленді марґінальних і асоціальних елементів із "Antifa" та "Black Lives Matter" місцеві підприємці щоденно втрачають прибутки, а рівень безробіття стрімко зростає через закриття чи банкрутство значної кількості колись прибуткових і платоспроможних бізнес-структур.

«Ви подивіться на наше середмістя! Замість скляних вітрин — розмальовані фанери. Колись Портленд процвітав, він притягував інтелектуалів і бізнесменів з усієї Америки, тепер це місце хаосу під назвою "Портландія". Місто справді схоже на якийсь кошмар з апокаліптичного фільму жахів: ніби хтось навмисно скинув на нього бомбу і спостерігає за тим, що і як робитимуть його мешканці далі», — коментує ситуацію професор Портлендського університету Оушен Гавелл.

Чоловік стверджує, що навіть пандемія і швидке поширення коронавірусу не посприяли тому, аби влада найбільшого міста штату Ореґон одумалася та взялася силою відновлювати правопорядок.

«Наші міські чиновники наполягають на тому, що Портленд досі є стійким, привабливим для бізнесу, але це ж не так. Там, де колись були ресторани та готелі — наметове містечко аґресивних протестувальників, а у парках тепер замість відпочивальників — купа безхатьків, які не просто жебрають, а нападають на перехожих, вимагаючи гроші на прожиття. Поліція та інші служи бездіють, бо їхня репутація знищена руками самої влади Портленда, котра іґнорує проблему», — підсумовує професор Оушен Гавелл.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", переважна більшість мешканців США вважає, що найближчі роки на території їхньої країни триватиме "холодна громадянська війна".

Химерна ліва утопія стала щоденним жахом для американців із Портленду_1
Химерна ліва утопія стала щоденним жахом для американців із Портленду_3
Химерна ліва утопія стала щоденним жахом для американців із Портленду_5
Читайте також:
Світ
Правоохоронці зачистили територію Автономної зони Капітолійського пагорба через зростання там злочинності у 500 разів.
02.07.2020, 14:09
Світ
Поки адепт культурмарксизму з Арґентини на посаді Папи Римського закликає українців здійняти білий прапор, його підлеглі почали каятися.
вчора, 17:21
Світ
Сіоністське лобі на берегах Потомаку знову активізувалося. Військово-релігійний режим аятол напередодні вночі завдав потужного удару.
вчора, 15:03
Світ
На вулицях Будапешта знову з'явилися патрулі комуністичних поліцаїв. Їх цілеспрямовано завезли із КНР для нагляду за китайцями.
вчора, 12:45
Світ
За всіх часів у всьому світі адепти лівих ідеологій займалися привласненням чужого майна. Цього вимагає всюдисуща їхня «соціальна рівність».
вчора, 10:27
Світ
Воєнна агресія спровокована Москвою проти України, катастрофічною для обох країн. Однак жертва завжди страждає більше за нападника.
вчора, 07:00