Химерна ліва утопія стала щоденним жахом для американців із Портленду
Найбільше місто штату Ореґон загрузло у невизначеності через панування на його вулицях активістів "Antifa" і "Black Lives Matter".
Про це йдеться у ґрунтовному і водночас контроверсійному матеріалі, підготовленого та оприлюдненого провідним американським виданням "The Associated Press".
Минув уже рік із початку так званих "антирасистських" бунтів, спричинених вбивством поліціянтами у Міннеаполісі наркомана-афроамериканця Джорджа Флойда, але порядок до Портленду так і не повернувся.
Правоохоронці досі не контролюють більшу частину міста, а бездіяльна влада, котра прагне зайвий раз не дратувати ліворадикалів, вирішила плисти за течією й не втручатися.
У зв'язку з пануванням у Портленді марґінальних і асоціальних елементів із "Antifa" та "Black Lives Matter" місцеві підприємці щоденно втрачають прибутки, а рівень безробіття стрімко зростає через закриття чи банкрутство значної кількості колись прибуткових і платоспроможних бізнес-структур.
«Ви подивіться на наше середмістя! Замість скляних вітрин — розмальовані фанери. Колись Портленд процвітав, він притягував інтелектуалів і бізнесменів з усієї Америки, тепер це місце хаосу під назвою "Портландія". Місто справді схоже на якийсь кошмар з апокаліптичного фільму жахів: ніби хтось навмисно скинув на нього бомбу і спостерігає за тим, що і як робитимуть його мешканці далі», — коментує ситуацію професор Портлендського університету Оушен Гавелл.
Чоловік стверджує, що навіть пандемія і швидке поширення коронавірусу не посприяли тому, аби влада найбільшого міста штату Ореґон одумалася та взялася силою відновлювати правопорядок.
«Наші міські чиновники наполягають на тому, що Портленд досі є стійким, привабливим для бізнесу, але це ж не так. Там, де колись були ресторани та готелі — наметове містечко аґресивних протестувальників, а у парках тепер замість відпочивальників — купа безхатьків, які не просто жебрають, а нападають на перехожих, вимагаючи гроші на прожиття. Поліція та інші служи бездіють, бо їхня репутація знищена руками самої влади Портленда, котра іґнорує проблему», — підсумовує професор Оушен Гавелл.
Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", переважна більшість мешканців США вважає, що найближчі роки на території їхньої країни триватиме "холодна громадянська війна".