Химерний храм і пошуки вічного життя «напівбожка» Путіна

СВІТ
13.07.2020, 10:45
Химерний храм і пошуки вічного життя «напівбожка» Путіна
Фото: Ліґа.Нет

Теперішній очільник Кремля, котрий здійснює агресію щодо кількох країн світу, воліє здобути безсмертя будь-якими шляхами.

Вірогідно, що одним з доказів того є нещодавно відкритий у Московській області Головний храм Збройних сил РФ, інтер'єр та екстер'єр якого насичений не стільки християнськими, скільки язичницькими символами.

Архітектура культової споруди нагадує, якщо не монументальне капище, то храм "бога війни Марса", а його внутрішня атмосфера однозначно вказує на сатанинські символи.

При цьому, слід зауважити, що ще у 2012 році Владімір Путін через олігарха Міхаіла Прохорова за 40 мільярдів євро намагався викупити в італійського уряду храм Зевса на Сицилії.

Минуло 8 років і очільник Кремля побудував власний храм "божкам війни" з надією на те, що за допомогою "потойбічних сил" йому вдасться уникнути смерті та вічно перебувати при владі й тероризувати світ.

Паралельно з цим Путін здійснює пошуки різних медичних препаратів, аби подовжити власне життя, зокрема завдяки генетиці.

У 2018 році він запустив секретний на той момент проєкт наукових досліджень на загальну суму 127 мільярдів рублів, куратором якого стала його старша донька — лікар-ендокринолог Марія Воронцова, а центральною установою, що виконує безпосередні генетичні експерименти — Курчатовський інститут ядерної фізики.

Ця тема болюча для старіючого Путіна, вірогідно тому він розпорядився, щоби компанія "Роснефть" вклала у дослідження аж 1 мільярд доларів!

Крім того, стало відомо, що співробітники Курчатовського інституту ядерної фізики вже розробили російську вакцину проти коронавірусу, яку наразі випробовують на мишах із людськими генами.

Головне у цьому проєкті — програма продовження людського життя.

На цю місію Путін відрядив свою доньку, своїх друзів-подільників і мільярди крадених із бюджету РФ грошей.

Заради досягнення мети він вимагає ставити будь-які експерименти й створювати будь-яких мутантів, аби знайти секрет вічного життя.

А Головний храм Збройних сил РФ є лише спробою архітекторів увічнити агресивну зовнішню політику Кремля, котра під виглядом "русскава міра" і умовного православ'я фактично уособлює варварську й сатанинську сутність чинного путінського режиму.

Химерний храм і пошуки вічного життя «напівбожка» Путіна_1
Читайте також:
Російські народні обранці надають перевагу морським узбережжям Іспанії, Франції та Латвії, щоби тримати там дорогу нерухомість.
17 квітня, 15:45
Або про звірку інсургентної потуги у братів-слов'ян...
16 березня, 09:48
Політологічний етюд.
29 січня, 08:51
Кремлівські лікарі планують провести чергове хірургічне втручання з метою поліпшити життєдіяльність очільника РФ.
06 січня, 10:12
Універсальною ідеєю, якою Кремль прокладає собі шлях до реалізації своїх стратегій на Заході, є так звана "корупційна гідра".
27.11.2020, 08:51
Міністерство внутрішніх справ РФ планує впровадити державну систему штучного інтелекту для виявлення злочинців.
16.11.2020, 11:54