"Holodomor is genocide"

СВІТ
26.11.2022, 11:07
"Holodomor is genocide"

Українці у різних містах світу вимагають визнати Голодомор геноцидом

26 листопада українці за підтримки спільноти KLYCH та інших проукраїнських організацій за кордоном вийдуть на вулиці в різних куточках світу, щоб нагадати світу, що росія чинить злочини вже багато років поспіль та закликати країни визнати Голодомор геноцидом.

Про це повідомляє медіа агенція "Останній Бастіон" з посиланням на анонс акції "Holodomor is genocide. Непокаране зло повертається: визнання Голодомору 1932-1933 років злочином геноциду проти українського народу".

Наразі Голодомор 1932–1933 визнали геноцидом українців парламенти 17 держав-учасниць Організації Об’єднаних Націй зі 193.

"І тоді, і тепер росія розвернула масштабні дезінформаційні та пропагандистські кампанії для підготовки російської аудиторії до скоєння чи схвалення звірств, а також приховування злочинів. І тоді, й нині росія розраховує на атмосферу байдужості на заході, силу страху перед своєю міццю та намагається створити паралельну штучну інформаційну реальність, далеку від дійсності. Увесь світ має розуміти, що росія була й залишається злочинцем, для якого геноцид — прийнятний інструмент для досягнення власних цілей", - заявили організатори акції.

Список акцій :

USA


Austin, TX

Chicago, IL

Seattle, WA

Atlanta, GA

Laguna Beach, CA

Denver,CO

New York, NY

Santa Fe, NM

Boston, MA

Europe


Amsterdam, Netherlands

Oslo, Norway

Ålesund, Norway

Paris, France

Rotterdam, Netherland

London, United Kingdom
 

Читайте також:
Війна
У зв'язку з великими втратами у живій силі командування окупаційно-терористичного контингенту РФ мобілізує чоловіків на Півдні України.
18 вересня, 20:56
Кримінал
Чим ближче лінія фронту до тимчасово окупованих населених пунктів Приазов'я, тим більш метушливими стають загарбники із РФ.
15 вересня, 17:53
Кримінал
Представники російського окупаційно-терористичного контингенту не припиняють масово паспортизувати українців у Запорізькій області.
13 вересня, 17:28
Війна
Комісія ООН в Україні заявила про брак доказів щодо геноциду з боку Московії
04 вересня, 15:23
Війна
Вірнопідданий кремлівському режиму самозваний "рәис" Рустам Мінніханов з іншими манкуртами із Казані долучився до геноциду українців.
24 серпня, 20:28
Кримінал
З неповнолітніх українців віком 13-17 років загарбники планують зробити штурмові загони, щоби потім кинути у пекло війни проти земляків.
10 серпня, 19:48