Хомутиннік продає свій аграрний бізнес екс-співвласнику VS Energy

ЕКОНОМІКА
06.08.2020, 16:50
Віталій Хомутиннік
Віталій Хомутиннік

Український бізнесмен продає бізнес російсько-французькому інвесторові Олександру Гарезу

Як повідомляє ЛІГА, Російсько-французький бізнесмен Олександр Гарез купує 13 аграрних активів в Україні бізнесмена і колишнього народного депутата Віталія Хомутинніка. Про це свідчить порядок денний сьогоднішньої роботи Антимонопольного комітету України.

Згідно з матеріалами АМКУ, угода стосується активів Хомутинніка у Києві, Чернігівській та Сумській областях.

Йдеться про частки в ТОВ "Каскадагро" (Київ), ПСП "Агрофірма "Відродження", ПП "Сосницькі аграрні інвестиції", ПП "Червонянські аграрні інвестиції" та СТОВ "Нива". Також Гарез має намір викупити частки в ТОВ "Красноколядинське", ТОВ "Агродмитрівське", ТОВ "Україна", ПП "Коропські аграрні інвестиції" (усі - Чернігівська область) і ТОВ "Агро-Поліс", ПП "Червонослобідський-2", ПП "Засулля-5", ПСП "Агросвіт" (усі - Сумська область).

Угода забезпечує покупцеві контроль над більше ніж 50% акцій у кожній із цих компаній, які Олександр Гарез має намір сконцентрувати через фонд прямих інвестицій Agartha Fund L.P.

У державному реєстрі юридичних осіб зазначено, що кінцевим бенефіціаром усіх виставлених на продаж агропідприємств є Хомутиннік.

Олександр Гарез - керівник юридичного бюро Гарез і Партнери та засновник мережі пекарень Волконський, що працює як у Росії, так і в Україні. Також йому належить ресторан-клуб Кузня в Санкт-Петербурзі, бізнес-клуб Kelia у Москві та московська студія йоги MiaYoga.

Олександр Гарез
Олександр Гарез
Фото:agarese.com

З 2001 до 2009 року включно Гарез був співвласником і членом ради директорів компанії VS Energy, що має активи в Україні в готельному, енергетичному, металургійному, аграрному та фінансовому бізнесі. VS Energy пов'язують із росіянами Євгеном Гінером, Михайлом Воєводіним і Олександром Бабаковим.

Читайте також:
Економіка
Для початку - військовий збір для ФОПів.
08 березня, 15:01
Економіка
Таким робом, компанії намагаються боротися зі зростанням цін на какао-боби. Водночас площі вирощування скоротилися через кліматичні зміни.
04 березня, 14:54
Економіка
Провідний виробник російських вантажівок невдовзі лишиться на самоті із санкціями. Звісно, якщо китайці з індусами не підкинуть підшипників.
16 лютого, 13:43
Економіка
Знадобилося 12 років, щоби американський техногігант зумів обігнати конкурентів у виробництві. Друге місце на ринку смартфонів за Samsung.
19 січня, 12:31
Економіка
Вартість американського технологічного гіганта на сьогодні становить становила $2 трильйони 903 мільярди. Це справжній світовий рекорд!
14 січня, 07:59
Економіка
Чиновники з політиками заховалися за новий скляний «берлінський мур» і не помічають проблем населення. Криза дедалі поглиблюється.
11 січня, 14:57