Хто має ухвалити рішення по обороні Авдіївки?

Опінії
19.12.2023, 09:28
Хто має ухвалити рішення по обороні Авдіївки?

Окупанти несуть втрати у рази більше, але вони поповнюють свої штурмові батальйони постійно.

Журналіст, оглядач

Тривалий час в Авдіївку не присилають маршеве поповнення та свіжі батальйони. Піхота сточується, люди просто хворіють, списується по стану здоров’я, поранені, контужені, загиблі. Росіяни несуть втрати у рази більше, але вони поповнюють свої штурмові батальйони постійно, у нас поповнення у багато разів менші, і дуже давно взагалі було.

Авдіївка зараз — основний напрямок наступу російської армії в Україні. Ворог кидає сюди резерви, хоче нас продавити. І ми могли б скористатись цим, щоб перемолоти тут усі російські резерви та захистити місто та зручні позиції. Але…

Питаєш людей Залужного та Тарнавського — кажуть, у нас нема людей, бо розподілом займається командувач сухопутних військ Сирський та підпорядкована йому систему ТЦК та ТРО.

Питаєш оточення Сирського — у Залужного є підпорядковані йому частини, у Тарнавського теж, хай маневрують та посилюють.

Питаєш, а хто може розібратись та ухвалити рішення, щоб посилити оборону великого українського міста Авдіївка людьми? Міністр оборони — ні, у нього кажуть що він в таке не може втручатись. Верховний головнокомандувач та його Ставка? Ні, він теж не може, це військові, хай розбираються.

В мене питання — як долучити увагу до Авдіївни вищого керівництва, щоб дали маршеве поповнення у 110-ту та хоча б пару свіжих батальйонів?

Хто ж за це відповідає? Чи знов з мерів питати та біля мерій мітинги робити?

Чи зробити стрім серед солдат у Авдіївці, і нагадати про відповідальність за втрату Авдіївки?

Читайте також:
Війна
Відверта правда про мобілізацію, чому справжньої битви за Київ ще не було, як тил зрадив військових і чому росія не збирається зупинятися ?
08 квітня, 18:17
Історія
Вони були зовсім юними. Галині і Марії – лишень 18 літ, Наді – 24. Їм би жити, любити, дітей ростити! Ворог змусив їх взятися за зброю.
01 квітня, 15:38
Опінії
Нам всім потрібно більше потужної далекобійної високоточної зброї…
19 березня, 18:33
Війна
Воїн 67 ОМБр ДУК Валентин Крижановський розповів про нелегкий життєвий вибір, недостатнє забезпечення армії та волонтерську допомогу
16 березня, 17:25
Опінії
Свобода тільки тоді чогось варта, коли вона завойована кров'ю.
13 березня, 15:17
Війна
Крім оборонної складової перед нами доволі багато роботи ще й в тилу. Особливо на рівні законодавства, інституцій та суспільства.
11 березня, 21:31