Хто просуває наративи Кремля у закордонних ЗМІ?

ВІЙНА
07.11.2022, 17:09
Хто просуває наративи Кремля у закордонних ЗМІ?

Нерозбірливі іноземні державні службовці і преса один поперед одного штампують вигідну росіянам антиукраїнську пропаганду на Заході.

Такі відомості на основі аналізу європейських і американських медійних матеріалів виклав Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки та оборони.

Наголошується, що основний посил кремлівських агентів впливу стала вигадана контрабанда зброї, надана партнерами України задля стримування московитської воєнної агресії.

Так, зокрема, посилаючися на статтю у виданні "Yle", російські пропагандисти намагаються поширити інформацію про нібито заволодіння кримінальними угрупованнями Фінляндії зброєю, що призначалася нашим захисникам.

«Метою Кремля є спонукання припинення постачання Західними партнерами військової допомоги Україні. Російські медіа також цитують фрагменти статті у виданні "Bloomberg", стверджуючи, що США мають призначити в Україні наглядача, який буде слідкувати за рухом переданих Україні коштів та зброї. Мета цієї маніпуляції – посіяти сумніви щодо раціонального використання допомоги», – зазначили у ЦПД РНБО.

Також проросійські західні медіа, посилаючися на відверто замовну статтю у виданні "The National Interest", стверджують, що США начебто вже розгорнули свої війська в Україні для боротьби з контрабандою зброї.

«Цілком очевидно, що у цьому випадку метою є поширення дезінформації про неодноразові повідомлення про продаж переданої зброї на "чорному ринку". Довести вигадані пресою "факти" автори низки матеріалів досі не спромоглися», – підкреслили у ЦПД РНБО.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", віднині російський окупаційно-терористичний контингент воює не з "бандами" українських "нацистів", а виключно проти "найманців НАТО".

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Старанням своїх кишенькових медиків кремлівський бункерний дід намагається подовжити власне нікчемне життя. І поки йому це вдається.
24.10.2023, 14:32
Політика
Велика війна все змінила, дала шанс перегорнути ганебні сторінки попередньої історії, але не всі громадяни усвідомили доленосність миті.
08.09.2023, 17:57
Політика
Міністерство оборони провалило майже все, що змогло, крім, хіба, купівлі яєць по 17 гривень й збільшення рівня корупції.
02.08.2023, 18:35
Світ
Вивчення того, як інформаційна екосистема впливає на колективну поведінку людей, має стати «кризовою дисципліною»
30.05.2023, 13:25
Війна
Путінський режим постійно заявляє, що у ресурсній федерації московії перебуває 5,3 мільйона вимушених утікачів з охопленої війною України.
15.03.2023, 20:52
Опінії
Поширено прокремлівський вкид одночасно через кілька джерел. Зокрема, через авторитетні газети "The New York Times" та "Die Zeit".
08.03.2023, 08:07