Хунвейбіни Зеленського роблять із маґдебурзьких міст України совкові села

Опінії
13 травня, 07:12
Хунвейбіни Зеленського роблять із маґдебурзьких міст України совкові села
Фото: Facebook

До часів московитської окупації за царювання Пєтра I українські міста були рівнею європейським. Але ворог зробив усе, щоби знищити це...

Історик, журналіст і фіно-угорист

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Гарна традиція в Україні моїй збольшевиченій — називати маґдебурзькі міста селами! Як отой Уланів на шляху із Хмільника до Бердичева — батьківщина Рафаїла Сенявського, тато в якого гербу Леліва, а матінка — Язловецька гербу Абданк.

Тепер це не місто, а... село! Неначе писанка село.

Вітання із правобережного маґдебурзького села Уланів лівобережному маґдебурзькому селу Козéлець. Нині сподіваюсь доїхати до села Київ і заночувати на Позняківських хуторах, їй богу.

Нагадаю, що цьогоріч Верховна Рада ухвалила рішення про перетворення кількох сотень «селищ міського типу» на просто «селища». Хоч до нової московської окупації 1921 року всі вони були ... містами та містечками!

А що таке «селище»? Це ідіотський московський канцелярит «посєлєніє», яке в УССР переклали як «селище», хоча селище в українській мові — це територія, де колись люди жили, але тепер не живуть.

Ну, а чому б і ні? Колись, може, і було місто — тепер село, було «смт» — тепер «бившоє посєлєніє», а тому скоріше звільняйте територію, ідуть-бо нові хазяї-господарі!

Якщо живете чужим розумом, то свої Єрихони селами прозиваєте.

Хунвейбіни Зеленського роблять із маґдебурзьких міст України совкові села_1

Хунвейбіни Зеленського роблять із маґдебурзьких міст України совкові села_3

Хунвейбіни Зеленського роблять із маґдебурзьких міст України совкові села_5

Читайте також:
Опінії
Теперішня Харківщина здавна була краєм вільних українців. Спершу, вони селилися хуторами поблизу річок, згодом — засновували міста...
03 червня, 20:32
Історія
Всі ми любимо занурюватися у світ життєписів славетних і не дуже постатей. Із головою поринати в їхні дивовижні історії.
16 травня, 21:46
Історія
Віднайдений в українських степах «Керносівський ідол» старіший за шумерський гобелен. Західні історики досі свідомо ігнорують цей факт.
06 травня, 19:57
Історія
Цей давньогрецький мислитель зі стоїчної школи жив після великих подій. Однак попри це мав багато чого додати до своєї галузі знань...
01 травня, 21:41
Світ
Серед пагорбів на сході смарагдового острова височіють стародавні земляні вали. Вони схожі на ті, що знаходяться в анґлійському Стоунхенджі.
28 квітня, 19:49
Історія
Московія немає жодного стосунку до давньоруської спадщини. Цей болотно-лісистий улус держави Чинґізидів забув своє справжнє минуле.
05 квітня, 21:39