Ілюзія патріотизму Зе-команди омита кров'ю наших захисників

ПОЛІТИКА
03 квітня, 07:14
Ілюзія патріотизму Зе-команди омита кров'ю наших захисників
Фото: Facebook

«Президент Голобородько» і його вірні слуги не були та відтак не будуть щирими українськими патріотами. Своя кишеня їм ближча до тіла.

У патріотичному середовищі міцно вкорінилася ілюзія, що антиукраїнські сили, які приперлися до влади під антидержавними й антинаціональними гаслами, можуть із часом вилюдніти. Тобто українізуватися і хоча б зі шкурних мотивів почати працювати «на користь держави», з якої вони ссуть кров та варять воду.

Ця ілюзія вже розбивалася не раз, але ж так хочеться вірити, що можна і успішну державу побудувати і ручки не закаляти. Як колись хвалили Леоніда Кучму за приборкання кримської мєшковщини, що розперезалася за Леоніда Кравчука.

І що? Де той Крим зараз? Тю-тю.

Бо той же Кучма дав Криму автономію, скасував екстериторіальний принцип комплектування збройних сил і пустив троянського коня ЧФ РФ на постой. Він же зі шкурних мотивів витяг із Донецька двічі несудимого Віктора Януковича й налигав країні конституційну реформу.

Завдяки цьому той таки Янукович дорвався до влади. Йому вже готові були списати всі гріхи за договір про Асоціацію з Європейською спілкою, яку він продавив авторитарними методами, які не міг собі дозволити Віктор Ющенко.

І що? Своєю неоковирною політикою Вітя-хам довів країну до громадянського протистояння і відчинив двері російській окупації, що захопила «приборканий» Кучмою Крим із Донеччиною та Луганщиною.

А «у нагрузку» до євроінтеграції йшла вивернути на спід «демократизація». Вона забороняла жорстке поводження з антидержавними елементами, які у 2019-му здійснили електоральний переворот (читай: Антимайдан — прим. ред.) і створили комфортні умови для нової хвилі агресії.

Не такі комфортні, як думав путін, але всі економічні бонуси від Асоціації, зданої Яником «під ключ», пішли прахом. РФ і досі воює на свої, а Україна вже перетворилася на економічного інваліда, абсолютно залежного від зовнішньої допомоги.

Проте не переводяться люди, які вірять в окремі корисні кроки «зеленої» влади, зробленої з того ж тіста, що й кучмісти та янучари. І з упертістю, вартою кращого застосування, вишукують перли в купі гною, ризикуючи підхопити шкідливу інфекцію.

І на останок про легітимність чинної влади... Вона найбільшою мірою залежить від міжнародних донорів, від яких ми на 100% залежимо у плані фінансів і озброєння.

І те, що вони (донори у вигляді США та ЄС — прим. ред.) тут толерують та підтримують, є чітким індикатором їхнього ставлення до нашої країни. Себто їхнього бачення нашої позиції на «великій шахівниці» та їхнього власного морального обличчя та геополітичної потуги.

Автор : Софія Дніпровська
Читайте також:
Опінії
Служба Божа України однією рукою карає українців, а іншою карає ворогів. Дарма, що зчаста ворогами є саме патріоти, а не українофоби...
09 квітня, 07:09
Полтава
Чиновники із депутатами не вважають за потрібне звітувати перед виборцями. Особливо, що стосується бюджетних питань; хоча не тільки.
08 квітня, 06:01
Полтава
У міській раді склалася типова для всіх органів виконавчої влади ситуація. Так, одним набридло виконувати свої обов'язки, іншим їх мало.
27 березня, 12:18
Політика
Втрата керованості системи державного управління, параліч міністерств — аж ніяк «не менше зло». Слуги олігархів ріжуть по живому.
05 березня, 20:28
Політика
Некомпетентні слуги олігархів продовжують ганьбити Україну на міжнародній арені. Вони роблять усе, щоби світ від нас відвернувся.
28 лютого, 13:45
Опінії
За авторитарної моделі, держава працюєш у парадигмі «свій-чужий». А своїх багато не буває і періодично вони стають... чужими.
01 лютого, 21:55