Імпічмент для «президента Голобородька» підготували у Перу

СВІТ
08.12.2021, 11:39
Імпічмент для «президента Голобородька» підготували у Перу
Фото: El Tiempo

Колишній сільський учитель, а нині ультралівий президент Республіки Перу Петро Кастільо може втратити найвищу державну посаду.

Причиною того є спроба парламентської опозиції усунути його шляхом імпічменту, інформує аґенція "Останній Бастіон", посилаючися на провідний латиноамериканський мовник "Telesur".

Депутати-опозиціонери, які займають майже половину місць у Конґресі Перу, переконані, що Педро Кастільо "морально недієздатний" керувати державою, особливо на тлі коронавірусної пандемії.

Крім того, колишнього сільського вчителя (розпіарену ЗМІ "людину з народу" – прим. ред.) звинувачують у незаконній розтраті бюджетних коштів під час цьогорічної виборчої кампанії; сума обраховується кількома мільйонами доларів.

Однак урядова коаліція відхилила вимогу імпічменту 76 голосами "проти", обґрунтовуючи це тим, що "обраний улітку президент досі входить у курс справ", а корупційна складова – "бездоказово висмоктана опозицією з пальця".

Слід зауважити, що згідно з чинними законами Перу для усунення президента з посади необхідна підтримка 87 парламентарів із наявних 130 у Конґресі.

Що й казати, Україна перебуває під владою подібного "президента Голобородька", чий каґал не цурається відверто грабувати народ і повсякчас готувати ґрунт для капітуляції перед російським агресором.

Дарма що у Верховній Раді владна монобільшість з опозицією сплелися наче жаба з гадюкою у тісних обіймах, лиш інколи з екранів ТБ демонструючи політичні розбіжності, тому про імпічмент мова не йде.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Володимир Зеленський і його "слуги неукраїнського народу у дусі московських більшовиків відвертають увагу українського суспільства від нагальних проблем.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Криза влади у Лімі загострюється через небажання прихильників колишнього голови держави Педро Кастільо домовитися з опозицією.
27 січня, 14:30
Світ
Кремль намагається шукати військових союзників серед "країн-ізгоїв"
17.02.2022, 14:43
Світ
Аргентинський президент-соціаліст Альберто Фернандес оголосив про намір повернути спірний із Великою Британією архіпелаг.
10.02.2022, 11:07
Світ
Чинний президент Венесуели й колишній водій шкільного автобуса Ніколас Мадуро висловив бажання домовитися "полюбовно" з опозицією.
26.07.2021, 11:24
Світ
Поки Володимир Зеленський нервово вживає айкоси та думає про рейтинґи, Жаїр Мессіаш Болсонару допомагає тисячам співгромадянам.
19.06.2021, 16:15
Світ
Аргентинський президент-соціаліст Альберто Фернандес знову опинився у центрі міжнародного скандалу.
10.06.2021, 09:37