В Україні 30 років при владі знаходиться неутилізоване біосміття

ПОЛІТИКА
22.11.2021, 08:09
В Україні 30 років при владі знаходиться неутилізоване біосміття
Фото: Facebook

Українське суспільство, яке повалило комуністичну диктатуру і режим Віктора Янковича, потроху і непомітно гниє й самознищується.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив відомий львівський філософ Сергій Чаплигін, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, замість національного чи класового інтересу або залишків колективного несвідомого в українців на сьогодні є лише сліди телепередач, де учасники поливають один одного лайном.

«Для прикладу наведемо ток-шоу за участі Василя Бурби на каналі олігарха Ріната Ахметова. Так, той самий Бурба, який мав зачистити у 2014 році Майдан, а потім призначений Петром Порошенком на посаду у Головне управління розвідки. І от він виступає з телетрибуни зі звинуваченням маріонеток та агентів з Банкової у державній зраді. Показове перевзування у польоті. Бідна країна без майбутнього. 30 років при владі постійно знаходиться якесь сміття – слухняне, покірне, скомпрометоване, корумповане вже заздалегідь, з мішками компромату за плечима, який пускають в хід тоді, коли виникає "політична необхідність". І про це добре знають іноземні резидентури, які їх курують», – стверджує Сергій Чаплигін.

Львівський філософ також додає, що за роки відновленої незалежності вправні політтехнологи на замовлення олігархів перетворили українців, котрі дивляться телебачення, на слухняну отару.

«Маси у нас тепер чистий об'єкт. Телеглядачі. Вони зроблять все, що захочуть політтехнологи. Адже вони живуть в площині телеекрану. Крім інерції у них нічого немає, але є бажання, фрустрація, насолода, насичення, вибір, боротьба, перемога, поразка, демонстровані ТБ. І поки кінця-краю цьому мороку не видно», – підсумовує Сергій Чаплигін.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", так званий "президент Голобородько" і його команда хочуть мати повний контроль над всією Україною; для цього вони підуть навіть на узурпацію влади.

Читайте також:
Опінії
Почали своє іпсо із «весняних посадок», «мільярдів сіянців», «4$ тисяч для педагогів», й по-сьогодні їм як на пню стати!
09 серпня, 12:28
Опінії
Володимир Зеленський підписав указ про призначення Костіна генпрокурором
28 липня, 15:58
Політика
Американська конґресвумен українського походження не припиняє боронити батьківщину за океаном, вимагаючи у Вашинґтону вплинути на Київ.
28 липня, 08:12
Опінії
5 місяців знадобилось Володимиру Зеленському, щоби він звільнив російського щура Руслана Демченка. Того, хто керував усією нашою розвідкою.
26 липня, 19:27
Опінії
Не тратьте, браця, сили, спускайтеся на дно
26 липня, 14:39
Політика
Мільйони від зброярів на утримання Укроборонпрому
24 липня, 10:35