В Україні 30 років при владі знаходиться неутилізоване біосміття

ПОЛІТИКА
22.11.2021, 08:09
В Україні 30 років при владі знаходиться неутилізоване біосміття
Фото: Facebook

Українське суспільство, яке повалило комуністичну диктатуру і режим Віктора Янковича, потроху і непомітно гниє й самознищується.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив відомий львівський філософ Сергій Чаплигін, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, замість національного чи класового інтересу або залишків колективного несвідомого в українців на сьогодні є лише сліди телепередач, де учасники поливають один одного лайном.

«Для прикладу наведемо ток-шоу за участі Василя Бурби на каналі олігарха Ріната Ахметова. Так, той самий Бурба, який мав зачистити у 2014 році Майдан, а потім призначений Петром Порошенком на посаду у Головне управління розвідки. І от він виступає з телетрибуни зі звинуваченням маріонеток та агентів з Банкової у державній зраді. Показове перевзування у польоті. Бідна країна без майбутнього. 30 років при владі постійно знаходиться якесь сміття – слухняне, покірне, скомпрометоване, корумповане вже заздалегідь, з мішками компромату за плечима, який пускають в хід тоді, коли виникає "політична необхідність". І про це добре знають іноземні резидентури, які їх курують», – стверджує Сергій Чаплигін.

Львівський філософ також додає, що за роки відновленої незалежності вправні політтехнологи на замовлення олігархів перетворили українців, котрі дивляться телебачення, на слухняну отару.

«Маси у нас тепер чистий об'єкт. Телеглядачі. Вони зроблять все, що захочуть політтехнологи. Адже вони живуть в площині телеекрану. Крім інерції у них нічого немає, але є бажання, фрустрація, насолода, насичення, вибір, боротьба, перемога, поразка, демонстровані ТБ. І поки кінця-краю цьому мороку не видно», – підсумовує Сергій Чаплигін.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", так званий "президент Голобородько" і його команда хочуть мати повний контроль над всією Україною; для цього вони підуть навіть на узурпацію влади.

Читайте також:
Запровадження продовольчих карток для незахищених верств населення України – це закономірний розвиток подій на 3-му році Зе-влади.
18 січня, 13:59
Левченко весь час офіційно працювала та отримувала зарплатню у «Кварталі 95»
13 січня, 16:49
Формат бла-бла-бла президентів «під ялинкою» вимагає бризок шампанського, тремтячої долоні на серці, колоратури і артикуляції.
04 січня, 10:05
Або про те, як падіж у гурті набирає темпу...
03 січня, 10:09
Щоби побачити державного зрадника Володимиру Зеленському варто просто підійти до дзеркала і подивитись у нього.
25.12.2021, 14:12
Офіс Президента видав нормативний акт, що стосується обмеженого кола осіб, які представляють державу Україна на міжнародній арені.
23.12.2021, 13:09