Економічний паспорт від Зеленського – відвертий популізм

ПОЛІТИКА
02.12.2021, 09:48
Економічний паспорт від Зеленського – відвертий популізм
Фото: BBC

Чергова "зелена" обіцянка для маловірних і задурених олігархічними телеканалами виборців цяцянка.

Ухвалення нового документа, ініційоване "президентом Голобородьком", "слуги неукраїнського народу" розтягнуть на роки, але ефект від нього буде майже нульовим.

Основна причина: немає відповідної законодавчої повної бази та, звичайно ж, достатньої кількості коштів у державному бюджеті для його реалізації.

Яку "інновацію" запропонував Володимир Зеленський із трибуни Верховної Ради? – Економічний паспорт отримають лише народжені з 2019 року в Україні громадяни, відтак усі виплати почнуть надходити власникам документа не раніше 2035-2037 років (на той час "найвеличніший лідор світу" вже не буде при владі та й взагалі багато що може змінитися після завершення його каденції – прим. ред.).

При цьому головним питанням залишається кількість і місце збереження грошей для вказаного паспорта, а також державного посадовця, відповідального за ці фінанси.

Зазвичай такі фонди створюють у момент надлишків у держбюджеті, але Зе-команда вирішила по-своєму: створити його у момент повного дефіциту коштів, коли зубожілі виборці на хвилі чергового популізму повірять в обіцянки влади роздати їм нібито дармові гроші.

Фактично, "президент Голобородько" у дусі московських більшовиків, які обіцяли збудувати на загарбаних ними територіях "світле комуністичне майбутнє" тут і зараз, відвертає увагу українського суспільства від нагальних проблем (високі тарифи, війна тощо).

З такою ж легкістю він міг заявити, що вже виділив першу гривню на політ вітчизняної ракети у космос, яка з 2035 року перевозитиме охочих громадян на Місяць чи Марс.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що "президент Голобородько" має нарешті усвідомити: так, як хоче він і його корумпована команда, в Україні не буде.

Читайте також:
Запровадження продовольчих карток для незахищених верств населення України – це закономірний розвиток подій на 3-му році Зе-влади.
18 січня, 13:59
Левченко весь час офіційно працювала та отримувала зарплатню у «Кварталі 95»
13 січня, 16:49
Формат бла-бла-бла президентів «під ялинкою» вимагає бризок шампанського, тремтячої долоні на серці, колоратури і артикуляції.
04 січня, 10:05
Або про те, як падіж у гурті набирає темпу...
03 січня, 10:09
Щоби побачити державного зрадника Володимиру Зеленському варто просто підійти до дзеркала і подивитись у нього.
25.12.2021, 14:12
Офіс Президента видав нормативний акт, що стосується обмеженого кола осіб, які представляють державу Україна на міжнародній арені.
23.12.2021, 13:09