Індійський уряд Моді дозволив полювати на відьом

СВІТ
20 липня, 21:19
Індійський уряд Моді дозволив полювати на відьом
Фото: Google

Віряни, котрі сповідують іслам, не єдині, кого офіційно дозволено переслідувати, продавати у рабство, ґвалтувати та навіть позбавляти життя.

Реальність ідеології хіндутви (санскр. हिन्दुत्व) передбачає також терор проти християн, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на незалежних правозахисників.

З їхніх слів, навіжені релігійні фанатики натовпом упіймали двох беззахисних жінок у штаті Маніпур і безпідставно звинуватили у "практикуванні чужинських західних обрядів".

«Як виявилося згодом, ці дві християнки були виставлені оголеними посеред індійського міста і жорстоко зґвалтовані групою адептів ідеології хіндутва. Під час цього ганебного привселюдного дійства, окремі особи галасували "не проявляти милосердя" й "відібрати у них честь". Доволі прикро, що західні ЗМІ та уряди мовчать, поки з жінками так поводяться нелюди», – прокоментували трагедію правозахисники.

Важливо додати, що не тільки псевдоліберальна та напозір демократична преса цивілізованого світу ігнорує вищенаведений факт, а й навіть феміністичні організації, покликані захищати права жінок.

Насамкінець медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, як багато європейців помиляються, вважаючи вірян-індуїстів настільки гуманними, що оберігають корів від убивства.

Індійський уряд Моді дозволив полювати на відьом_1
Читайте також:
Життя
Найперша згадка про Бафомет міститься в листі французького хрестоносця, написаному в 1098 році
03 вересня, 15:48
Книги
Цей народ з'явився з нізвідки за 5000 років до Різдва Христового й залишив після себе стільки загадок, більшість з яких не розкриті до нині.
10 серпня, 18:56
Історія
У індуїстській культурі існування на Землі одного з верховних богів – Шиви завжди залишалося загадкою для багатьом істориків.
04 липня, 15:25
Життя
Буддизм і християнство виникли незалежно один від одного, їх розділяють майже 5000 кілометрів та понад 500 років.
01 липня, 15:32
Світ
Багато європейців у цілому, й українці зокрема, вважають, що віряни-індуїсти настільки гуманні, що оберігають корів від убивства.
23 червня, 20:03
Опінії
Кому Пасха – Великдень, а кому – Песах? Звернімося по відповідь до хронології, яку зчаста відкидають хворі на голову "віруни".
16 квітня, 17:13