Інфекційні подарунки для російської глибинки

СВІТ
13 березня, 14:56
Інфекційні подарунки для російської глибинки
Фото: The Economist

За рівнем захворювання на ВІЛ/СНІД росія давно вже обігнала Африку та Азію. Натомість екзотичніші хвороби можуть стати реальною проблемою.

Плани кремлівського режиму побороти шалений «кадровий голод» шляхом залучення мігрантів із бідних тропічних держав можуть стати причиною епідеміологічної катастрофи. Про це попереджають незалежні російські експерти, повідомляє медіаагенція «Останній Бастіон».

Наприклад, лепра, вона ж проказа, офіційно вважається лікарями ресурсної федерації московії переможеною, але не можна виключати її імпорту з дружніх країн: ПАР, Малі, Ніґер, Сирія, Банґладеш. На стадії інкубаційного періоду до РФ можуть також завезти й усілякі лихоманки — Ебола, Марбурґ, Ласса.

Тим часом віцеспікер Державної думи Боріс Чєрнишов підтримав урядову ініціативу збільшити кількість бюджетних місць для іноземних студентів у вишах та роботи для гастарбайтерів. Факт наявності у них небезпечних (найчастіше невиліковних — прим. ред.) захворювань обранця не хвилює.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, як торік росію накрила епідемія ВІЛу: третина регіонів на останній стадії — лікування недоступне. При цьому офіційна статистика свідомо значно занижена.

Читайте також:
Полтава
У громадах Миргородського району ветеринари закликали власників вакцинувати своїх тварин. Причина — масове поширення сказу.
30 січня, 20:28
Світ
Однією із причин зростання захворювання виявилася содомія, яку насаджують європейцям адепти "мультикультурної ґендерної ідеології".
08.07.2023, 18:56
Життя
На території 12 із 47 японських префектур запроваджено карантин у зв'язку зі спалахом пташиного грипу нового штаму.
16.12.2020, 12:16
Новини
Олег Синишин очолював прокуратуру Хмельницької області з 2014 року.
06.09.2020, 08:03
Політика
Стан його здоров’я оцінюється як задовільний.
04.09.2020, 16:57
Світ
ЄС не накладав би обмежень, якби не допомога КНР Москві, - зазначи Віцеканцлер ФРН Хабек.
14:55