Через спалах сказу на Полтавщині поновили щеплення чотирилапих улюбленців

ПОЛТАВА
30 січня, 20:28
Через спалах сказу на Полтавщині поновили щеплення чотирилапих улюбленців
Фото: Останній Бастіон

У громадах Миргородського району ветеринари закликали власників вакцинувати своїх тварин. Причина — масове поширення сказу.

Згідно з повідомленням Полтавського обласного управління Держпродспоживслужби, 22 січня зареєстрований перший випадок сказу собаки у Гадячі. Внаслідок завданих укусів постраждало чотири людини; тим часом хвороба вже розповсюджується сусідніми селами.

У зв'язку із вищенаведеною ситуацією фахівці Гадяцької дільниці ветеринарної медицини від сьогодні (30 січня) розпочали кампанію зі щеплення тварин проти сказу. Вакцинація відбуватиметься безпосередньо на вулицях міської громади та подвірно із 9:00.

«Попереджаємо власників тварин, що додаткове щеплення для ваших чотирилапих улюбленців проводитиметься щоденно, крім вихідних, за наступною адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна, 79а. Тобто безпосередньо у приміщенні ветеринарної лікарні», — оголосили медики.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла своїм читачам про те, як нещодавно на Полтавщині виявили хвору на лептоспіроз людину. Перший і поки єдиний за тривалий час випадок зараження зафіксовано у Решетилівській громаді.

Читайте також:
Світ
За рівнем захворювання на ВІЛ/СНІД росія давно вже обігнала Африку та Азію. Натомість екзотичніші хвороби можуть стати реальною проблемою.
13 березня, 14:56
Світ
Однією із причин зростання захворювання виявилася содомія, яку насаджують європейцям адепти "мультикультурної ґендерної ідеології".
08.07.2023, 18:56
Життя
На території 12 із 47 японських префектур запроваджено карантин у зв'язку зі спалахом пташиного грипу нового штаму.
16.12.2020, 12:16
Новини
Олег Синишин очолював прокуратуру Хмельницької області з 2014 року.
06.09.2020, 08:03
Політика
Стан його здоров’я оцінюється як задовільний.
04.09.2020, 16:57
Полтава
Фіктивна реформа. Як Юрій Болоховець, директор ДП «Ліси України», очолив корупцію і незаконну вирубку дерев у лісових господарствах.
13:25