Медики фіксують небачений досі спалах сифілісу в ЄС і США

СВІТ
08.07.2023, 18:56
Медики фіксують небачений досі спалах сифілісу в ЄС і США
Фото: Virginia Mercury

Однією із причин зростання захворювання виявилася содомія, яку насаджують європейцям адепти "мультикультурної ґендерної ідеології".

Про це свідчать результати відповідного дослідження, оприлюдненого у спеціалізованому науковому виданні "Clinical Infectious Diseases", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Наперекір повсюдній контрацепції та розвитку медицини в Європі широко розповсюджена антиретровірусна терапія (вживання необхідних препаратів задля уникнення інфікування ВІЛ і СНІД після незахищеного статевого акту – прим. ред.).

Серед епіцентрів уражень – забезпечені й освічені верстви Німеччини, Франції, Великої Британії, Ірландії, США та інших прогресивних країн, – а більшу частину хворих, скажімо на сифіліс, є чоловіки-гомосексуалісти (95% випадків), тоді як чоловіки-гетеросексуали у меншості (3,1%).

«Головною причиною нового масового поширення сифілісу та інших супутніх статевих хвороб є незахищений секс гомосексуалістів і бісексуалів. Саме вони складають велику групу ризику. На сьогодні сифіліс частіше зустрічається серед інфікованих вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), ніж серед ВІЛ-неінфікованих, що є показником незахищеного статевого контакту та пов'язане з випадковою ВІЛ-інфекцією. Щорічний скринінг на сифіліс серед ВІЛ-інфікованих осіб є стандартом лікування.

Важливо уточнити, що трипонема [мається на увазі збудник сифілісу – прим. ред.] мутує і стає резистентною до антибіотика, який лікує сифіліс. Його виявили у деяких містах Ірландії та Америки, де активна і розвинена ґей-спільнота. Це сталося, тому що трипонема потрапила у відносно вузьке коло сексуальних контактів, швидко в ньому поширилась і, прижившись, почала мутувати», – стверджують науковці.

Також необхідно додати, що тотальне "убезпечення" людини й покращення її матеріального буття зовсім не веде до кращого існування, як про це думали утопісти (особливо з крайньолівого табору – прим. ред.); навпаки, чим комфортнішим і безпечнішим стає життя, – тим глибше людина поринає у самофрустрацію та самодеструкцію.

Своєю чергою, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що міжнародні організації, які потурають російській агресії проти України, взялися впроваджувати у життя глобальну дегуманізацію людства.

Читайте також:
Світ
За рівнем захворювання на ВІЛ/СНІД росія давно вже обігнала Африку та Азію. Натомість екзотичніші хвороби можуть стати реальною проблемою.
13 березня, 14:56
Полтава
У громадах Миргородського району ветеринари закликали власників вакцинувати своїх тварин. Причина — масове поширення сказу.
30 січня, 20:28
Життя
На території 12 із 47 японських префектур запроваджено карантин у зв'язку зі спалахом пташиного грипу нового штаму.
16.12.2020, 12:16
Новини
Олег Синишин очолював прокуратуру Хмельницької області з 2014 року.
06.09.2020, 08:03
Політика
Стан його здоров’я оцінюється як задовільний.
04.09.2020, 16:57
Світ
Попри те, що Верховний суд в Онтаріо став на бік шиїтських терористів у збитті літака МАУ, Тегеран вирішив вдарити по Оттаві дипломатією.
12:35