Інформація, яка врятує вам життя від вибухових пасток росіян

ВІЙНА
16 квітня, 08:42
Інформація, яка врятує вам життя від вибухових пасток росіян
Фото: Telegram

У звільнених селах і містах Київщини та Чернігівщини знаходять небезпечні "подарунки" від російських окупаційно-терористичних сил.

Відповідні світлини оприлюднив урядовий Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, московити лишили по собі безліч вибухівки та непомітних, на перший погляд, розтяжок у найнесподіваніших місцях: в автівках і будинках, холодильниках та пральних машинах, у книжках та в купі одягу, а також у кущах та на стовбурах дерев (див. фото нижче – прим. ред.).

Інформація, яка врятує вам життя від вибухових пасток росіян_1
Інформація, яка врятує вам життя від вибухових пасток росіян_3

До уваги громадян! Будьте обережними та обачними, не нехтуйте застереженнями правоохоронців і надзвичайників.

Станом на сьогодні вже є не поодинокі випадки, коли необережність вартувала людям не лише здоров'я, а й життя, тому:

  • не слід ходити лісовими дорогами та стежками, особливо там, де стояли росіяни;
  • не відпускайте дітей самих, слухайте поради вибухотехніків і рятівників.
Поінформований – отже, озброєний!

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", чим купувати саморобні плити, краще замість трьох комплектів купити один, але нормальний.

Інформація, яка врятує вам життя від вибухових пасток росіян_5

Читайте також:
Війна
Перейшовши до повномасштабної війни, росія відкрила "скриньку Пандори" та дозволила українським захисникам масово винищувати ворога.
вчора, 08:45
Історія
З метою відбілити аґресію, кремлівська пропаґанда звинуватила у провокаціях свого сусіда. Але ніхто не повірив у добрі наміри окупанта.
25 червня, 09:07
Війна
Американські системи M-777, відомі у народі як "три сокири", – на правду грізна сила у руках українських захисників на Сході.
19 червня, 08:47
Війна
Важка артилерія західного виробництва нарешті запрацювала на Східному фронті проти окупантів, так українські захисники боронять рідний край.
26 травня, 18:18
Війна
Засмажені підрозділи "другої армії світу" продовжують зазнавати чималих втрат у живій силі та техніці у степових районах України.
25 травня, 19:27
Війна
Російські загарбники методично і цілеспрямовано випалюють міста, аби захопити руїни та відзвітувати перед кремлівським бункерним щуром.
12 травня, 19:54