Ініціатива і контроль

Опінії
06.11.2022, 18:34
Ініціатива і контроль
Фото: Facebook

Ось чого нам, українцям не вистачало століттями. Так, згайте, століттями все йшло по колу.

Український політичний діяч, блогер, публіцист

Росія захоплює українські землі, українці намагаються вирватись, інколи їм це вдається ненадовго, але потім росіяни приходять знов і здобувають перемогу, і знову ми у ярмі. І так по колу.

Вони мали ініціативу, вони контролювали ситуацію. Цього разу буде інакше, адже нам недостатньо просто розбити ворожу армію.

Ну, ось у 1918 році, наприкінці Першої світової війни, німецька армія була фактично розбита. І що? За 20 років це знову була машина війни.

Нам недостатньо просто повернути свої території. Що завадить росіянам і надалі обстрілювати нас з Каспійського моря чи з Білорусі, готуючися до нової війни?

Нам недостатньо просто скинути Владіміра Путіна чи дочекатися його смерті. Там всі різні, але ненавидять нас однаково.

Ми маємо зробити все вищезазначене і ніколи не відпускати росію із зони контролю.

Ніколи не віддавати ініціативу. Ми маємо зробити все, щоби росія завжди була слабкою, щоби вона позбавилась ядерної зброї.

А ще, щоб у Білорусі (яка поки що Бєлоруссія) був проукраїнський уряд і, щоби в окупованому Придністров'ї зникла російська база. І все це тільки першочергові задачі.

Ми стали дорослими, ми такими ніколи не були. Нам доведеться вчитися своїм новим обов'язкам, як вчаться ним всі діти, коли підростають, отримують незалежність від батьків і починають контролювати своє життя самостійно, бо незалежність – це і є відповідальність, а ми відповідаємо перед своїми дітьми.

Наша зона відповідальності – росія. Ми маємо контролювати її завжди, міцно тримаючи ініціативу у руках, ми навчимося, ми впораємося, я знаю.

Відтак наш новий девіз – не "Ніколи знову", але "Тільки спробуй, сука"!
ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Політика
Медіаагенція "Останній Бастіон" щиро вітає вітчизняних розвідників з професійним святом! Бажаємо сил і наснаги у спільній борні.
24 січня, 12:29
Війна
Головний редактор "Останнього Бастіону" Дмитро Савченко знову на передовій, боронить Україну на буремному Сході.
17 січня, 20:13
Опінії
Україна потребує реальної політики. По-перше, лідерства, яке б змінило позицію у світі, а по-друге, відмови від синдрому країни-жертви.
16 січня, 08:37
Політика
Понад 2 роки тому кавказькі воїтелі з Баку повернули азербайджанський стяг на більшу частину Карабаху, залишилося визволити Ханкенді.
13 січня, 19:13
Політика
Променистий батько відновленої незалежності Левко Лук'яненко однозначно радіє тому, як ми позбуваємося російського культурного спадку.
31.12.2022, 09:26
Політика
А тим часом у Полтаві Мамаївський каґал пазурами вчепився у боввани катів українського народу – Нікола Ватутіна та Алєксєя Зигіна.
26.12.2022, 08:42