На адмінмежі Херсонщини з Кримом активізувалися російські війська

ВІЙНА
21 вересня, 12:24
На адмінмежі Херсонщини з Кримом активізувалися російські війська
Фото: Крим 24

В окупованому росіянами Красноперекопську (він же Яни Капу) розпочато набір до мобілізаційного резерву армії країни-агресора.

Відповідні кадри з місця події оприлюднив кремлівський пропаґандистський мовник "Вести Крым", інформує аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що збори та навчання – планові й узгоджені з проведенням маневрів "Запад-2021", а їхня головна мета – нібито "освіжити у пам'яті чоловіків ази військової справи".

«Після відбору, військовослужбовці одразу поїдуть тренуватися стрільбі на полігоні. Наші навчання триватимуть майже місяць, зокрема й у Перевальному біля Сімферополя. У програму також включено обов'язкове навчання з кермування бойовою технікою і тактика. Для кожного з резервістів передбачена щомісячна виплата у розмірі від 4000 рублів», – прокоментував ситуацію представник окупаційного військового контингенту на території Криму концертмейстер Станіслав Грібанов.

До мобілізаційного резерву окупати кличуть чоловіків віком від 18 до 53 років, які по завершенню навчань залишаться дислокуватися у частинах поряд з адміністративною межею Криму та Херсонщини.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Збройні Сили України упередять агресивні дії РФ, як на Сході, так і на Півдні.

Читайте також:
На цей момент захисник перебуває в катівнях так званого ІТТ Сімферополя.
вчора, 15:45
Правозахисник оприлюднила відео, яке затримані опублікували вже з автобуса
25 жовтня, 17:26
Жителів окупованих територій намагаються уникати так званого призову.
19 жовтня, 14:45
Тільки під час останньої велелюдної акції в Сімферополі окупанти затримали 53 людини.
13 жовтня, 16:14
Це дискримінація і приниження українського народу.
11 жовтня, 14:59