Іран назвав перші непрямі переговори зі США «гарним стартом», — Bloomberg

ПОЛІТИКА
07 лютого, 06:21
Іран назвав перші непрямі переговори зі США «гарним стартом», — Bloomberg

Іран назвав переговори зі США «гарним стартом».

У Тегерані позитивно оцінили перший раунд непрямих переговорів зі Сполученими Штатами, який відбувся в Омані та був присвячений зниженню напруженості між сторонами. За даними агентства, діалог було визнано конструктивним, а учасники домовилися про продовження контактів за посередництва Оману.

Про це повідомляє Bloomberg.

Іран підкреслює, що готовий обговорювати виключно питання, пов’язані з ядерною програмою та зняттям санкцій. Водночас Вашингтон наполягає на розширенні порядку денного переговорів, включаючи регіональну безпеку та інші спірні теми, що може ускладнити подальший процес.
 

Автор : Іван Сірко
Читайте також:
Політика
Західні лідери сумніваються, що заяви Трампа втіляться в конкретні кроки.
вчора, 19:21
Війна
Іран закликав країни Перської затоки «віддалитися» від США.
26 червня, 20:05
Політика
Нещодавні вибори у Вірменії завдали удару по російському впливу в регіоні.
23 червня, 17:44
Політика
У понеділок ціни на нафту пішли вниз після завершення переговорів між США та Іраном у Швейцарії, пише Reuters.
22 червня, 14:08
Політика
Угода Трампа з Іраном спровокувала розкол між союзниками, - FT
22 червня, 13:53
Політика
Трамп заявив про розрив «дружби» з Мелоні та спробах підняти рейтинг за його рахунок.
20 червня, 17:29