Іран погрожує знищити Баку і захопити Нахічевань

СВІТ
02 жовтня, 20:07
Іран погрожує знищити Баку і захопити Нахічевань

На тлі масштабних іранських військових навчань "Підкорювачі Хайбера – 2021", деякі тамтешні народні обранці взялися шантажувати сусідів.

Зокрема, Магмуд Агмаді Біґаш, який входить до парламентської Комісії з питань національної безпеки, оприлюднив заяву з відвертими погрозами на адресу Баку й Анкари.

Про це повідомляє інформаційна аґенція "Останній Бастіон" з посиланням на публічну сторінку вказаного іранського депутата у Twitter.

Магмуд Агмаді Біґаш в агресивному тоні закликає Туреччину негайно вивести війська з території Азербайджану і припинити тиснути на незалежну Вірменію, інакше Іран розпочне власну геополітичну гру за своїми правилами.

«Попереджаю режими Ердогана та Алієва: якщо турецька активність у регіоні триватиме надалі, а азербайджанська влада проводитиме необережну політику, то Нахічевань із Карабахом повернуться до Ірану як до своєї материнської країни. Долю Баку також буде вирішено подібним чином», – написав іранський парламентар.

За інформацією з відкритих джерел, після торішньої 44-ї Карабаської війни публічні виступи Магмуда Агмаді Біґаша почастішали й стали нагадувати пропагандистські випади Владіміра Жириновського у бік України.

Іранський нардеп неодноразово звинувачував Ільгама Алієва і Реджепа Тайїпа Ердогана у спровокованій агресії проти Вірменії та нібито відпрацюванні планів ізраїльських сіоністів із метою оточення його батьківщини.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що за угодою про військове співробітництво між Азербайджаном і Туреччиною, у Нахічевані стартували спільні тактичні маневри "Непорушне братерство – 2021".

вибір редакції
Читайте також:
Кожного з викритих агентів Кремля змішаного етнічного походження позбавили волі на 4 роки. Тепер вони сушитимуть сухарі на "єврозоні".
16 листопада, 13:32
Японський воєнізований підрозділ радіоелектронної боротьби розмістили на острові Йонаґуні, що поруч із Китайською республікою.
15 листопада, 07:51
Незвичайні об'єкти, схожі на кораблі, здатних нести важке озброєння включно з винищувачами, зафіксували на північному заході КНР.
12 листопада, 10:24
Здається, на 8-му році неоголошеної російсько-української війни американці таки готові відкрито воювати з Кремлем.
06 листопада, 16:42
Москва намагається марно розхитати усталену державну систему у США. Вашинґтон натомість готується відповідати новими санкціями.
06 листопада, 12:15
Путінській Московії варто закрити доступ до західних ринків, заборонити продавати енергоносії та відібрати всі збереження олігархів.
30 жовтня, 09:42