Іран уже має все для виробництва ядерної зброї, – Bloomberg

СВІТ
20 лютого, 07:00
Іран уже має все для виробництва ядерної зброї, – Bloomberg
Фото: АрміяInform

Російська окупаційно-терористична диктатура таки допомогла іранському режиму аятол збагатити уран чистотою 84% для створення атомної бомби.

Про це свідчить доповідь Міжнародного агентства з ядерної енергії (МАГАТЕ), передає інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Bloomberg".

Зазначається, що відряджені до Ісламської Республіки Іран інспектори виявили минулого тижня уран, збагачений до рівнів трохи нижче порогу для створення атомної бомби, який намагалися приховати.

Раніше було відомо, що військово-релігійний режим аятол мав уран лише збагачений на 60%, оскільки для створення ядерної бомби необхідно збагатити уран до рівня у 90%.

На цьому тлі широко розходиться заява американського посла в Єрусалимі Тома Найдеса: «Ізраїль може зробити все, що йому потрібно з приводу проблеми Ірану, і ми їх прикриємо».

Станом на тепер фахівці МАГАТЕ намагаються з'ясувати, як Ірану вдалося збагатити власний уран до 84% чистоти у них під носом; швидше за все до цього доклала руку ресурсна федерація московії.

Невирішеним залишаються питання: «Чи навмисно режим у Тегерані виготовив матеріал? Тá, чи розпочато вже розробку ядерної бомби?», – відповіді на які поки ніхто ще не дав.

Водночас "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що днями Північна Корея здійснила третій успішний пуск міжконтинентальної ракети "Hwasong-17", погрожуючи всьому світові.

Читайте також:
Світ
Гантеру Байдену може загрожувати максимум 17 років ув'язнення, якщо його визнають винним.
09:27
Світ
Військово-політичний режим у Тегерані не втручатиметься у війну Ізраїля проти Палестини. Шиїти вкотре надурили довірливих сунітів.
08:12
Світ
Віднині отримати багряний паспорт із золотим німецьким орлом стане складніше. Прохач має заприсягтися, що визнає право Ізраїля на існування.
вчора, 21:55
Світ
Проігнорувавши дані іноземних розвідок про напад ХАМАС 7 жовтня сіоністи взялися за відому їм практику. Брехати, брехати і ще раз брехати.
вчора, 19:41
Світ
Поки бойовики ЦАХАЛ стирають з лиця Землі смугу Ґази, на Західному березі річки Йордан триває тихий терор. Окупанти діють згідно з Торою.
вчора, 14:54
Світ
Наразі відомо про двох загиблих та чотирьох поранених.
вчора, 10:00