Іран уже має все для виробництва ядерної зброї, – Bloomberg

СВІТ
20.02.2023, 07:00
Іран уже має все для виробництва ядерної зброї, – Bloomberg
Фото: АрміяInform

Російська окупаційно-терористична диктатура таки допомогла іранському режиму аятол збагатити уран чистотою 84% для створення атомної бомби.

Про це свідчить доповідь Міжнародного агентства з ядерної енергії (МАГАТЕ), передає інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Bloomberg".

Зазначається, що відряджені до Ісламської Республіки Іран інспектори виявили минулого тижня уран, збагачений до рівнів трохи нижче порогу для створення атомної бомби, який намагалися приховати.

Раніше було відомо, що військово-релігійний режим аятол мав уран лише збагачений на 60%, оскільки для створення ядерної бомби необхідно збагатити уран до рівня у 90%.

На цьому тлі широко розходиться заява американського посла в Єрусалимі Тома Найдеса: «Ізраїль може зробити все, що йому потрібно з приводу проблеми Ірану, і ми їх прикриємо».

Станом на тепер фахівці МАГАТЕ намагаються з'ясувати, як Ірану вдалося збагатити власний уран до 84% чистоти у них під носом; швидше за все до цього доклала руку ресурсна федерація московії.

Невирішеним залишаються питання: «Чи навмисно режим у Тегерані виготовив матеріал? Тá, чи розпочато вже розробку ядерної бомби?», – відповіді на які поки ніхто ще не дав.

Водночас "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що днями Північна Корея здійснила третій успішний пуск міжконтинентальної ракети "Hwasong-17", погрожуючи всьому світові.

Читайте також:
Світ
Військово-політичний режим Бібі Сатаньягу на межі краху. Знищити ХАМАС у смузі Ґази сіоністам ЦАХАЛ так і не вдалося.
вчора, 19:24
Світ
Міжнародно визнана влада найбіднішої арабської країни оголосила про домовленості до річниці об'єднання. Іранські маріонетки поки мовчать.
вчора, 08:20
Світ
Прем'єр-міністр державного утворення Ізраїль, як і його приятель путін, лютує. Обидва відкидають усі звинувачення у воєнних злочинах.
22 травня, 19:25
Світ
Можливу перемогу 45-го президента США багато хто вважає реальною загрозою для безпеки. При чому не тільки України, а й усієї Європи.
22 травня, 12:28
Світ
Система, що лежить в основі глобальних телекомунікацій, катастрофічно незахищена.
22 травня, 10:05
Світ
Як встановила міжнародна команда науковців, рукав найбільшої африканської річки, знаходився поряд із Ґізою. Проте із віками водойма висохла.
22 травня, 06:01