Ірано-ізраїльська війна завершилася менш ніж за добу

СВІТ
14 квітня, 15:03
Ірано-ізраїльська війна завершилася менш ніж за добу
Фото: Kavkaz Center

Сіоністське лобі на берегах Потомаку знову активізувалося. Військово-релігійний режим аятол напередодні вночі завдав потужного удару.

У ніч на 14 квітня 2024 року армія Ірану випустила по території сіоністського терористичного державного творення понад 200 дронів-камікадзе, балістичних і крилатих ракет. За 40 років загроз Ізраїлю Іран уперше був змушений обстріляти єврейський анклав на Святій Землі.

Ну, щоби хоч якось зберегти обличчя після безпрецедентного бомбардування іранського посольства у Дамаску та демонстративного вбивства високопосадовців іранських генералів в Іраку та Сирії. Прикметно і те, що режим аятол назвав напад на Ізраїль «самозахистом відповідно до Статті 51 Статуту ООН».

За твердженням уряду Бібі Сатаньягу, нібито 99% ракет і дронів було перехоплено. При цьому у соціальних мережах до тепер ще викладаються відео, які фіксують розриви щонайменше кількох ракет на території як Ізраїлю, так і поневоленої ним Палестини.

Наближені до командування ЦАХАЛ джерела повідомили місцеву пресу, що іранські ракети розірвалися неподалік бази військово-повітряних сил у Рамоні серед пустелі Неґєв. Водночас у районі бази Неватім, яка використовується для озброєння зі США, збито безпілотники.

Якихось точних свідчень немає, крім кількох роликів, відзнятих напередодні вночі, котрі фіксують розрив ракет у невизначених місцях. На цьому тлі ізраїльська преса стверджує, що єдине пряме влучення іранських ракет зафіксовано у місті Умм-ель-Фахм, де мешкають... араби-мусульмани (тобто палестинці).

Американська і британська авіація була піднята за тривогою у повітря на Східному Середземномор'ї для захисту Ізраїлю від іранських дронів та ракет. Сусідня Йорданія, яка дала «зелене світло» бойовим літакам із зірками Давида на фюзеляжі, фактично стала на захист сіоністів, адже Тель-Авів постачає Амману воду для уникнення соціальної кризи.

Високопоставлений американський чиновник повідомив телеканалу ABC News, що нібито «за даними розвідки США по Ізраїлю запущено від 400 до 500 дронів і ракет, у тому числі з Іраку, Сирії, південного Лівану та з боку єменських хуситів. Але більшість буде запущено безпосередньо з Ірану».

Тим часом представник Ірану в ООН заявив про фактичне завершення військової помсти сіоністам, пригрозивши «жорстким ударом по єврейському анклаву, якщо Ізраїль зробить ще одну помилку». Наголошується, що це була «справедлива відповідь на агресію сіоністського режиму проти дипломатичної місії Ірану у Дамаску».

Наша редакція здійснила моніторинг арабськомовних і тюркськомовних облікових записів у Twitter, проаналізувавши дописи щодо ірано-ізраїльської війни. Виявилося, що до 90% користувачів соцмережі переконані у наявності ракетно-дронового спектаклю, розіграного Тегераном, Тель-Авівом і Вашинґтоном, який не призведе до Третьої світової війни.

Чи це так насправді, покажуть подальші події, проте історичний досвід вчить — подібні вистави часом виходять із-під контролю для всіх учасників. Не варто скидати з рахунків і те, що іранці через росіян могли попередити американців, куди та чим завдаватимуть ударів, тому ніхто в Ізраїлі цієї ночі не загинув.

Як раніше вже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», сміховинний військово-релігійний політичний режим в Ірані нарешті відповів сіоністам. Усі посольства Ізраїля названо «законною ціллю для знищення».

Читайте також:
Політика
Перша леді України, як і її чоловік, має справжній хист до театральщини й блазнювання. І від цього не стає краще українському суспільству.
19 травня, 11:15
Світ
Відома своєї відвертою українофобською і протипалестинською позицією жінка знову у центрі скандалу. Цього разу через роботу фотографів.
25 квітня, 21:47
Політика
Кандидат не зміг набрати навіть 40% голосів
09 квітня, 10:41
Політика
Сіоністські селекціонери готуються до ритуального вбивства червоної корови Коли це має статися, — одному Ягве відомо...
31 березня, 20:57
Світ
Юдеї та мусульмани мають у своїх релігіях дивну звичку вбивати червоне теля. Все для того, щоби умилостивити Господа, але не тільки...
26 березня, 12:27
Світ
Друга спроба запуску корабля «Союз Мс-25» з російсько-білорусько-американським екіпажем відбудеться не раніше суботи.
21 березня, 18:20