Терористи погрожують убивством терористам, а страждають цивільні палестинці

СВІТ
09 квітня, 19:34
Терористи погрожують убивством терористам, а страждають цивільні палестинці
Фото: Sky News

Сміховинний військово-релігійний політичний режим в Ірані нарешті відповів сіоністам. Усі посольства Ізраїля названо «законною ціллю».

Такі відомості виклало видання Iran Global із посиланням на офіційного представника режиму аятол генерала Яг'я Рахіма Сафаві. Наближений до верхового лідера Алі Хаменеї державний посадовець пригрозив нищити ізраїльські дипломатичні установи.

За словами високопоставленого іранського чиновника, «віднині жодне із посольств сіоністської держави більше не перебуває у безпеці після подій у Дамаску». Зауважимо, що рівно тиждень тому, 1 квітня, невідома авіація завдала ракетного удару по будівлі представництва Ірану у Сирії.

Тегеран мовчав більше як добу перш ніж наважився офіційно звинуватити Тель-Авів у нападі; ізраїльський режим не визнав до тепер своєї причетності. Сам же аятола Хаменеї, який у кожному виступі наголошує на підтримці Палестини, пообіцяв помститися: «Ізраїль неодмінно буде покараний руками наших відважних людей».

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, що «вісь зла» Пекін-Москва-Тегеран продовжує штовхати світ у нове пекло планетарного конфлікту. У Вашинґтоні намагаються стримано мовчати.

Читайте також:
Світ
Відомий американський єврей, який заснував соціальну мережу «Facebook», активно залучений у війну за Ґазу. Він співпрацює із ЦАХАЛ і МОССАД.
21 травня, 12:27
Світ
Аятола Ібрагім Раїсі у політичному плані був цілковито декоративною фігурою. Натомість у релігійному становив небезпеку конкурентам.
21 травня, 08:18
Світ
Терористична єврейська держава давно планувала знищити не лише Палестину. Сусіднім країнам варто підготуватися до відбиття можливого нападу.
17 травня, 19:23
Світ
Відставний генерал сіоністської армії попередив про можливий крах державного утворення Ізраїль. Причина тому — безглузді дії чинного уряду.
07 травня, 08:28
Світ
Сіоністська маріонетка із берегів Потомаку обрала шлях конфронтації з Ізраїлем. 46-й президент США вмив руки палестинською кров'ю.
11 квітня, 12:19
Політика
Дипломатичний діалог між Абу-Дабі та Тель-Авівом «заморожено» на невизначений термін. Причина: вбивство 7 працівників ООН у Ґазі.
07 квітня, 14:42