«Історична стаття» ​Путіна – дзбан сечі для придворних малоросів і манкуртів

Опінії
14 липня, 13:21
«Історична стаття» ​Путіна – дзбан сечі для придворних малоросів і манкуртів
Фото: Facebook

Штучно вигадана на Московських болотах ідея про те, що українці та росіяни один народ – не витримала перевірку історією.

Народний депутат України VIII скликання

Українці повинні зрозуміти, що РФ не відмовлялася і не відмовляється від прагнень знищити нашу незалежність. Так звана "стаття" Владіміра Путіна – це тільки ще один доказ їх системної роботи над цим.

Хоча зрозуміло, що диктатор сусідньої держави писав свій опус і з метою роз'єднати українців, посіяти хаос та зневіру, розсварити нас між собою, а одночасно і зробити послання західному світу. Він бажає залишити Україну в орбіті так званого "російського світу".

Але ж ми мусимо називати речі своїми іменами: не стаття Путіна, а жбан сечі! Тільки так можна направду назвати опус, який вилив на голови міжнародної спільноти диктатор аґресивної до України орди.

До того ж цій сечі вже 300 років, а особливо вона сконцентрувалася та дала осад у вигляді популяції манкуртів в останні 30. Тих манкуртів, що сьогодні прийшли до влади та п'ятий раз намагаються скасувати закон, що захищає українську мову.

Ідея про те, що українці та росіяни один народ – не витримала перевірку історією. Ми не терпимо диктаторів і тиранів,  а тому всі ці 300 років ми боролися за незалежність і зрештою її отримали.

Ми – українці, – європейський народ і прагнемо повернутися додому – до західної цивілізації, на відміну від сусідів, які прагнуть молитися трупу на центральній площі країни, які аґресією та залякуванням намагаються компенсувати власну дикість та бідність. Вони прагнуть окремого "скрєпного" шляху, втопивши у крові всіх, хто вважає інакше.

Але уявляю, як важко на цей виклик відповідати Володимиру Зеленському, який все своє життя загравав з проросійськи налаштованим електоратом, висміюючи українську мову, культуру та навіть державність. Варто тільки згадати, що 2014 році у Горлівці він виступав перед терористами та говорив майже слово в слово те саме, що зараз продукує Путін.

Українська влада не повинна мовчати, а найкращою відповіддю у цьому випадку буде продовження поширення української мови та культури.

«Історична стаття» ​Путіна – дзбан сечі для придворних малоросів і манкуртів_1
Читайте також:
З року у рік полтавці відзначають День міста 23 вересня. Для багатьох ця дата – черговий привід "культурно" відпочити.
23 вересня, 10:34
У Гадячі вшанували пам'ять так званих червоних партизанів, забувши згадати про їхні злочини проти мирного населення Полтавщини.
23 вересня, 08:52
У місті Хуст Закарпатської області вулицю Валентини Терешкової перейменували на честь Мирослава Мисли
09 вересня, 15:27
За викриті та поки що невідомі злочини комуністичного і путінського режимів Москві доведеться заплатити власною державністю.
04 вересня, 14:34
Понад 300 цивільних загинули, більшість із них – діти.
03 вересня, 17:10
Новий монумент розміщений у Краматорську на території економіко-гуманітарного ліцею № 8, який має ім’я великого українського митця.
02 вересня, 13:15