Італійський уряд може скасувати продаж острова сину ексвласника "Мотор Січі" Богуслаєва

СВІТ
05 серпня, 17:45
Італійський уряд може скасувати продаж острова сину ексвласника "Мотор Січі" Богуслаєва

Влада Італії вивчає обставини придбання лігурійського острова Галлінара сином ексвласника компанії "Мотор Січ" Олександром Богуслаєвим.

Про це повідомляє "Європейська правда".

Італійське видання Corriere Della Sera зазначає, що останнє слово у продажі острова Богуслаєву, ймовірно, ще не сказане.

Лігурійський острів у формі черепахи є природним заповідником з 1989 року і може підлягати обмеженням. Якщо це так, то держава може скористатися пріоритетним правом на його придбання.

"Компетентні органи міністерства вивчають документи, наявні обмеження і наші пріоритетні права" - сказав міністр культурної спадщини й культурної діяльності Італії Даріо Франческіні.

"Острів настільки важливий для нас і для прибережних муніципалітетів цього району з туристичної точки зору, що я вважаю правильним вивчити всі процедурні аспекти продажу" – заявив Ріккардо Томатіс, мер міста Альбенга, найближчого до острова.

Після того, як стало відомо про придбання острова магнатом українського походження Олександром Богуслаєвим в Італії стали висловлювати побоювання щодо перетворення його на закритий люксовий притулок на зразок грецького острова Скорпіос, викупленого Арістотелем Онассісом. Зокрема, зазначалося, що у світі є чимало приватних островів, однак йдеться про віддалені атоли, в той час як Галлінара доступний для всіх, хто має човен чи кошти його винайняти.

"Жодне будівництво або інші спекуляції не будуть допущені на острові, враховуючи його природний статус" – наголосив мер Альбенги.

Міністр Франческіні заявив: "Я вже сказав меру, що ми зробимо все можливе, щоб островом такої краси могли насолоджуватися всі охочі".

Читайте також:
Лавки кольору крові («La Panchina Rossa»), присвячують в Італії жінкам, жертвам насильства.
26 червня, 16:47
Мер Венеції звернувся до мешканців, щоб вони залишалися вдома, позакривали вікна за допомогою вологих ганчірок.
16 травня, 11:20
У місті Мессіна на острові Сицилія відбувся масовий похорон одного з очільників місцевого мафіозного клану.
15 квітня, 14:30
Мафіозні структури Італії можуть використати пандемію COVID-19 і нову економічну кризу для посилення власних позицій.
31 березня, 11:15
«Допомогу» привезли високопостовлені російські військові, які тепер вільно можуть пересуватися поруч з базами НАТО.
26 березня, 19:50
«Куди ви плететеся з цими собаками, у них що, нетримання?»
26 березня, 16:11