Ярославський увійшов на Мотор Січ разом із китайцями, а молодший Богуслаєв купив острів

ЕКОНОМІКА
04 серпня, 17:55
Ярославський увійшов на Мотор Січ разом із китайцями, а молодший Богуслаєв купив острів

Олександр Ярославський зайшов на Мотор Січ разом із китайцями, а син олігарха Богуслаєва купив острів в Італії за €10 мільйонів

За повідомленням НВ, група компаній DCH бізнесмена Олександра Ярославського буде розвивати Мотор Січ спільно з китайською компанією Skyrizon Aircraft Holdings Limited.

Про це йдеться на Facebook-сторінці Олександра Ярославського.

«DCH Олександра Ярославського разом із Skyrizon Aircraft Holdings Limited будуть спільно розвивати ПАТ Мотор Cіч і українське авіабудування. Сьогодні (4 серпня, — ред.) представники групи DCH досягли домовленості про всебічну співпрацю з китайськими інвесторами, що представляють Skyrizon Aircraft Holdings Limited», — йдеться в повідомленні.

У пресслужбі DCH на запит НВ Бізнес відповіли, що це вся інформація, яку компанія може надати на сьогодні.

Мотор Січ довгий час одноосібно контролював її почесний президент В’ячеслав Богуслаєв. У 2016 році великі пакети акцій підприємства були продані іноземним компаніям. У вересні 2017 року Служба безпеки України порушила кримінальну справу за статтею «диверсія» і «підготовка до злочину», а Шевченківський райсуд Києва заарештував сконцентровані у власності п’яти офшорів 41% акцій Мотор Січі.

Пізніше з’явилася інформація, що після покупки понад 50% акцій Мотор Січі (Запоріжжя) китайською компанією Skyrizon Aircraft, 25% акцій підприємства мало відійти державі в особі одного з підприємств Укроборонпрому на безоплатній основі. Однак в червні цього року представник Укроборонпрому повідомив, що концерн більше не претендує на частку в запорізькому підприємстві.

У грудні минулого року президент компанії Мотор Січ В’ячеслав Богуслаєв підтвердив продаж акцій підприємства китайським компаніям.

ПАТ "Мотор Січ" є одним із найбільших світових виробників двигунів для авіаційної техніки, а також промислових газотурбінних установок. Продукція підприємства постачається у понад 100 країн світу.

Сьогодні ж, з'явилася інформація, що син колишнього власника компанії "Мотор Січ" Олександр Богуслаєв придбав острів біля узбережжя Лігурії в Італії.

Як передає Укрінформ, про це пише видання Corriere Della Sera.

Острів Галлінара був проданий кілька днів тому за суму понад €10 мільйонів євро. Це єдиний природний острів біля узбережжя Лігурії. Там знаходиться природний заповідник, багатий історією. Острів розташований на відстані 1,5 кілометра від узбережжя.

Інфографіка Укрінформ
Інфографіка Укрінформ
Фото:Ukrinform

Як зазначає видання, у середньовіччі цей острів був притулком для Римських Пап.

Згідно з даними видання, острів придбала зареєстрована у Монте-Карло компанія. Олександр Богуслаєв викупив острів одразу у дев’яти родин власників.

Продаж острову колишніми власниками напрошувався вже давно через економічні негаразди цієї території. Богуслаєв вступив у переговори щодо купівлі, які вже тривали у травні цього року. Тоді він доручив цю справу молодому адвокату з Ніцци — Янніку Ле Мо, та згодом, туринському юристу Альберто Кортасса. 17 липня угода щодо купівлі була підписана сторонами.

Олександру Богуслаєву 42 роки. Він син В'ячеслава Богуслаєва, колишнього власника компанії "Мотор Січ".

Читайте також:
Народний обранець переконаний, що високі ціни сприятимуть енергетичній незалежності країни.
16 вересня, 12:48
Платники податків мають скинутися.
15 вересня, 14:23
Із грудня 2019 року по серпень 2020 року на вітчизняному ринку відбулося здорожчання виробів з пшениці та круп.
15 вересня, 12:36
«Але передусім потрібно розробити правильну дозвільну систему».
14 вересня, 14:37
Крім українофобів Бабакова, Усманова і Малофєєва, свою руку до роздержавлення майна доклав і утікач Фірташ.
11 вересня, 14:18
Частка нашої країни у світовому експорті олії становить 54,9%.
10 вересня, 15:12