Пакистан відмовляється визнавати державність Ізраїлю

СВІТ
26.11.2020, 09:48
Пакистан відмовляється визнавати державність Ізраїлю
Фото: Daily Times

В Ісламабаді не мають наміру налагоджувати будь-які відносини з Ізраїлем, чия державність викликає сумніви.

Відповідну інформацію оприлюднили на офіційному сайті міністерства закордонних справ Пакистану.

На відміну від інших мусульманських країн, які цьогоріч стали відкривати свої дипломатичні представництва в Тель-Авіві, пакистанські урядовці непохитно стоять на підтримці самовизначення Палестини.

«Ми категорично відкидаємо повідомлення про визнання державної незалежності Ізраїлю. Це безпідставні спекуляції наших ворогів із метою нашкодити репутації Пакистану. Наша країна твердо стоїть на засадах невід'ємного права палестинського народу на самовизначення й усамостійнення. Ізраїльська окупація Палестини є неприпустимою», — йдеться у заяві МЗС Пакистану.

Зауважимо, що в останні кілька місяців низка мусульманських країн, таких як Об’єднані Арабські Емірати, Бахрейн і Судан, стали на шлях нормалізації відносин з Ізраїлем.

Також "Останній Бастіон" нагадує, що голова Палестинської національної адміністрації Махмуд Аббас звинуватив суданський військовий уряд у зраді після нещодавнього підписання двосторонньої дипломатичної угоди через прямий тиск США.

Читайте також:
Головними загрозами для державної стабільності та національної безпеки Фінляндії є діяльність шпигунів РФ і КНР у кіберпросторі.
07 квітня, 12:13
Путінська маріонетка Олександр Лукашенко взявся безпідставно залякувати своїх сусідів воєнною технікою, готується можлива провокація.
23 березня, 13:43
Дальність ураження Tomahawk Block V до 5500 кілометрів.
18 березня, 14:34
"Оточений зусібіч" країнами-членами НАТО, путінський режим взявся нарощувати свою військову присутність в Арктичному регіоні.
10 березня, 13:46
Посол Ізраїлю вимагає (!) скасувати перейменування тернопільського стадіону на честь Шухевича.
09 березня, 21:00
Турки погрожують відправити військову техніку в Китай.
08 березня, 15:57