Пакистан відмовляється визнавати державність Ізраїлю

СВІТ
26.11.2020, 09:48
Пакистан відмовляється визнавати державність Ізраїлю
Фото: Daily Times

В Ісламабаді не мають наміру налагоджувати будь-які відносини з Ізраїлем, чия державність викликає сумніви.

Відповідну інформацію оприлюднили на офіційному сайті міністерства закордонних справ Пакистану.

На відміну від інших мусульманських країн, які цьогоріч стали відкривати свої дипломатичні представництва в Тель-Авіві, пакистанські урядовці непохитно стоять на підтримці самовизначення Палестини.

«Ми категорично відкидаємо повідомлення про визнання державної незалежності Ізраїлю. Це безпідставні спекуляції наших ворогів із метою нашкодити репутації Пакистану. Наша країна твердо стоїть на засадах невід'ємного права палестинського народу на самовизначення й усамостійнення. Ізраїльська окупація Палестини є неприпустимою», — йдеться у заяві МЗС Пакистану.

Зауважимо, що в останні кілька місяців низка мусульманських країн, таких як Об’єднані Арабські Емірати, Бахрейн і Судан, стали на шлях нормалізації відносин з Ізраїлем.

Також "Останній Бастіон" нагадує, що голова Палестинської національної адміністрації Махмуд Аббас звинуватив суданський військовий уряд у зраді після нещодавнього підписання двосторонньої дипломатичної угоди через прямий тиск США.

Читайте також:
Світ
Загалом до карїни мають прибути 1700 військових США
04 лютого, 19:05
Світ
ВПС Норвегії вперше підняли новітні винищувачі F-35
03 лютого, 17:35
Світ
Це переміщення військ не має відношення до 8,5 тис. військовослужбовців, готових до перекидання в Європу
02 лютого, 20:25
Світ
Це відбувається на тлі зростаючої загрози в Чорному морі
20 січня, 18:08
Світ
Аналітики стратегічного дослідницького інституту США занепокоєнні нерішучістю Білого дому у перемовинах із путінським режимом.
17 січня, 11:40
Світ
Обидві палати американського парламенту узгодили пакет санкцій особисто проти Владіміра Путіна і низки держслужбовців РФ.
13 січня, 10:06