Ізраїль запровадив у Ґазі інформаційну блокаду

СВІТ
19 січня, 20:05
Ізраїль запровадив у Ґазі інформаційну блокаду
Фото: Yeni Şafak

Не вдовольнившись смертями тисяч палестинських дітей і жінок, сіоністи перейшли до іншої тактики. Повністю вимкнули зв'язок у секторі.

Все менше відомостей потрапляє у мережу з окупованої ізраїльським режимом Ґази. Як вдалося з'ясувати медіаагенції «Останній Бастіон», сіоністи всіляко блокують доступ, щоби правда про реальну ситуацію у регіоні не стала публічною.

Палестинці, у розпачі, підіймаються на дахи ще не знищених до основи бойовиками ЦАХАЛ будівель, щоби відремонтувати вежі та зв'язатися із переміщеними членами сім'ї та із зовнішнім світом. Ізраїльтяни намагаються завадити їхнім діям авіанальотами.

Станом на тепер у смузі Ґази спостерігаються найтриваліші збої у роботі телекомунікацій за всю історію від початку конфлікту (тобто з 1948 року — прим. ред.). Бойовики ЦАХАЛ знищили до 70% мереж зв'язку, запровадивши тотальну блокаду, якій опосередковано сприяє сусідній Єґипет.

Крім того, як раніше вже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», за 100 діб воєнної (насправді ж, геноцидної — прим. ред.) операції ізраїльські сіоністи не досягнули оголошеної мети. Більшість викрадених і полонених людей так досі й не повернулися додому.

Ізраїль запровадив у Ґазі інформаційну блокаду_1
Ізраїль запровадив у Ґазі інформаційну блокаду_3
Ізраїль запровадив у Ґазі інформаційну блокаду_5
Ізраїль запровадив у Ґазі інформаційну блокаду_7
Ізраїль запровадив у Ґазі інформаційну блокаду_9
Читайте також:
Кримінал
Семеро чоловіків завдали Україні збитків на 7 мільярдів гривень. Вони відновили роботу залізорудного комбінату у Василівському районі.
23 лютого, 19:14
Світ
Етноцид палестинців, влаштований режимом божевільного українофоба Сатаньягу, перевершує звірства нацистів. Бібі бере приклад із рашистів.
18 лютого, 08:42
Світ
Понад 100 днів ізраїльська воєнна машина терору та окупації перетворює сектор на знелюднену пустку. Де було життя — нині панує смерть.
02 лютого, 08:12
Історія
82 роки тому Червона армія відступала на Схід під тиском Вермахту. В українській столиці чекісти готувалися здійснити масштабний підрив.
14 січня, 11:15
Війна
Як Андрій Портнов курував окупацію Криму.
08 січня, 10:19
Економіка
Він надає право купувати землю юридичним особам, зареєстрованим в Україні до 10 тисяч га землі. Угідь сільськогосподарського призначення.
02 січня, 08:18