Ізраїль живцем поховав десятки палестинських пацієнтів

СВІТ
19.12.2023, 13:36
Ізраїль живцем поховав десятки палестинських пацієнтів
Фото: Al Jazeera

Лікарня «Камаль Адван», що обслуговувала десятки тисяч цивільних у смузі Ґази, стала братською могилою. Сіоністи продовжують чинити етноцид.

Моторошні кадри з охопленого війною близькосхідного регіону оприлюднили місцеві незалежні журналісти. З'ясувалося, не знайшовши лідерів ХАМАСУ, бойовики ЦАХАЛ завдали ракетного, а потім артилерійського ударів по медичному центрові, який кінець кінцем переїхали бульдозерами.

Ізраїльські армійські сили також розгромили безліч наметів на подвір'ї лікарні, в яких перебували живі палестинські діти, жінки та літні люди. Сіоністська банда негайно заявила про «провокацію з боку терористів» і звинуватила у всьому... ХАМАС!

Уряд Палестини вимагає розслідування повідомлень про те, що Ізраїль живцем поховав жертв своїх воєнних злочинів у Ґазі. Режим Біньяміна Нетаньягу поки ніяк не прокоментував трагедію, вочевидь готуючи нову із метою перекласти відповідальність на самих палестинців.

«Інформація та свідчення громадян, медичних бригад і засобів масової інформації вказують на те, що під час окупації живі цивільні особи були поховані у дворі лікарні імені Камаля Адвана, і що деяких із них бачили живими до того, як бойовики ЦАХАЛ здійснили цей жахливий злочин. Світ повинен вжити серйозних заходів, щоби розкрити подробиці цієї трагедії», — заявила міністр охорони здоров'я Палестини Мая аль Кайла.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що створене олігархами Ротшильдами державне утворення Ізраїль десятиліттями коїть геноцид палестинців. Натомість світові згодовують фейки про тероризм.

Руїни лікарні «Камаль Удван»
Руїни лікарні «Камаль Адван»
Читайте також:
Війна
Сіоністський режим терористичної держави Ізраїля вибирає цілі у Ґазі, послуговуючись програмою «Lavender». Це збільшило кількість жертв.
10 квітня, 12:18
Війна
Російський отруйний слід тягнеться до Вашинґтона. За атаками «неврологічною зброєю» на американських дипломатів стоїть Кремль.
08 квітня, 21:39
Опінії
Ласкаво просимо в нову реальність, у якій ніхто не зможе почуватися в безпеці.
30 березня, 18:15
Опінії
Бо керівництво рф вже знає, що Україна ніколи не буде російською - так не діставайся вже ти нікому.
27 березня, 10:35
Війна
Московити хочуть залишити 2 найбільші (за кількістю населення) обласні центри України без електрики. Діють, як заповідали попередники.
26 березня, 21:32
Опінії
росія проголосувала за війну і тепер у путіна розвʼязані руки на все.
23 березня, 14:28