Ізраїльська поліція провела рейд єврейськими кварталами Єрусалиму

СВІТ
06.11.2023, 14:37
Ізраїльська поліція провела рейд єврейськими кварталами Єрусалиму
Фото: Twitter

Сіоністський режим не обирає національності своїх жертв. Для нього і палестинці, і євреї однаково підходять на роль жертви терору.

Красномовний випадок стався в єрусалимському районі Меа Шеарім. Проти ночі 6 листопада ізраїльські поліцаї провели незаконний рейд помешканнями місцевих євреїв, які виклали відповідні кадри у соціальних мережах.

Очевидці скаржаться на зухвалу поведінку так званих правоохоронців Ізраїля, порівнюючи з діями нацистів доби існування Третього Райху. Поліцаї у повному екіпіруванні без жодних дозвільних документів вривалися в оселі, шукаючи там... терористів ХАМАС.

Слід розуміти, що санкціонував подібні заходи правоохоронців уряд узурпатора Біньяміна Нетаньягу під прикриттям нібито «захисту держави від терористичної загрози». Як бачимо, ізраїльським сіоністам байдужі етнічне походження чи віросповідання тих, хто для них є небажаним.

Читайте також:
Кримінал
У той час, поки одні мешканці обласного центру оговтувалися після трагедії, інші намагалися нажитися. Поліція у ситуацію не втручалася.
19 червня, 12:29
Кримінал
Нащадки катів ЧК-ОГПУ-НКВД-МГБ-КГБ досі мають владу в Україні. Але місця їхнього зосередження обмежені колючим дротом і високим парканом.
31 травня, 07:18
Політика
Ухвалений й неодноразово редагований внутрішніми ворогами Основний Закон покликаний зробити з титульної нації меншість. Це ганьба!
18 квітня, 07:09
Полтава
Чиновники та депутати вирішили не чекати на завершення війни проти РФ, а роздерибанити надра тут і зараз. Громаду ж ніхто, звісно, не питав.
17 квітня, 12:23
Полтава
Обранці почали гризтися через наближеність до бюджету. Жителям Диканьки не позаздриш, можновладці на них знову наплювали.
11 квітня, 07:11
Полтава
Маленька острівна країна у Карибському морі ніколи не була безпечною для життя (особливо білошкірих). А після нещодавніх подій — і поготів.
13 березня, 21:33