Ізраїльська влада у війні з Палестиною використовує "кращі" напрацювання Сталіна

СВІТ
13.05.2021, 16:49
Обман, нахабство, бандитизм – все ніби "по підручнику вождя"
Обман, нахабство, бандитизм – все ніби "по підручнику вождя"
Фото: texty.org.ua

"Є людина, є проблема – немає людини, немає проблеми".

13-й канал ТВ "Ізраїлю", який відзначається поширенням пропагандивних, низькоякісних сюжетів в інтересах держави Ізраїль, цього разу опублікував кадри про нібито ракетні запуски з житлових кварталів Гази. 

Згодом відповідний контент поширили інші інформаційні ресурси Ізраїлю, а також користувачі соцмереж, з коментарями, які, в стилі Нетаньяху, виправдовують бомбардування житлових кварталів Гази.

Ізраїльська влада у війні з Палестиною використовує

Ще той "доказ"...

Але цікаво, що на сайті ізраїльського телеканалу дане відео не відкривається, на відео чутно лише звук. А скриншоти опубліковані на сайтах в мережах не дають жодних підтверджень, що ракети випущено саме із житлових кварталів Гази.

Одним словом, ізраїльські журналісти-пропагандисти не утруднюють себе доказами того, що на відео саме палестинці стріляють із житлових кварталів, що природно треба було б зробити, якщо видання мало б намір претендувати на об'єктивність.

З тим самим успіхом і арабам можна було стверджувати, що то стріляють “ізраїльські сіоністські банди”.

Ізраїльський уряд "призначив" винних

Так, в будь-якій демократичній країні, коли судять навіть найбільшого злочинця звинувачення має навести переконливі докази вини підсудного. Є навіть такий принцип – презумпція невинуватості.

Але подібний підхід для ізраїльтян видається надто складним. Натомість вони застосовують стару, добре відому їм сталінську тактику – призначати винних.

До слова, деякі кавказькі ЗМІ стверджують, що публіковане ізраїльськими горе-журналістами відео знято в Сирії у 2019 році…

Нагадаємо, що нинішня палестино-ізраїльська війна розпочалася з нападу єврейських релігійних фанатиків на мусульманську святиню – Аль-Акса. Внаслідок єврейського терору вже постраждали сотні палестинців.  

Примітно, що журналісти Останнього Бастіону неодноразово повідомляли про подальші плани Ізраїлю окупувати інші палестинські території.

Посилаючись на Кармі Гіллона, колишнього керівника ізраїльської служби внутрішньої розвідки Шин-Бет, ми повідомляли не лише про переслідування ізраїльськими терористами інших релігійних громад та народів, а й про деяких рабинів, які вважають всю Палестину частиною своєї, даної Богом землі, тобто – "Великого Ізраїля". 

Це все підштовхує накручених релігійними лідерами фанатиків до акцій прямої дії, насамперед до провокування хаосу і терору відносно арабів-палестинців.

Ми також наголошували, що така політика підтримується головою чинного уряду Беньяміном Нетаньягу, який багато років дозволяв терористичним організаціям розвиватися й готуватися до збройної діяльності на території Палестини.

Знову ж таки згадаємо знаного єврейського автора Йосипа Алсопа, який з великою симпатією писав про ізраїльського прем'єра Бен-Гуріона: Бен-Гуріон гострий, іноді безцеремонний. Він був готовий жертвувати бідне арабське селянство Палестини, щоб створити ізраїльську державу, як робив це старозавітній Негемія проти арабів та аммонітів – винищуючи їх “під корінь”.

Що саме політику попередників застосовує Нетаньяху свідченням може слугувати відповідь не надто інтелектуальної прессекретарки уряду Ізраїлю, яка відповідаючи на питання ведучого ірландського ТБ: "Чому ізраїльська армія розстрілювала протестувальників біля кордону Гази?".., відповідає: "Ну, не можемо ж ми посадити у в'язницю всіх цих людей. Мова йде про сотні".

Звісно, не може... знову в дії інший сталінський принцип – є людина, є проблема – немає людини, немає проблеми.

Не здивуємося, якщо згодом особи подібні до вищецитованого прессекретаря твердитимуть, що і жертв серед мирного палестинського населення не було. А загиблі – то терористи. Дарма, що деякі із них, за віком, не могли ходити навіть до школи.


 

Читайте також:
Канадський фрегат HMCS Montreal направлений у похід для виконання завдань у Середземному та Чорному морях.
16:45
Від початку доби з боку збройних формувань московії зафіксовано 4 порушення режиму припинення вогню
вчора, 19:15
ЗС-88 – це самохідна звукопередавальна станція
вчора, 17:21
Зима-весна 2022 року для України буде "гарячою", тож громадянам слід підготуватися до різних сценаріїв розвитку подій, зокрема найгіршого.
вчора, 07:48
Метою провокації може бути звинувачення українських військових у нападі, щоб створити привід для ескалації
18 січня, 21:04