Кабінет міністрів затвердить остаточний план розвитку громад Полтавщини до початку літа

ПОЛТАВА
08 травня, 11:49
Кабінет міністрів затвердить остаточний план розвитку громад Полтавщини до початку літа
Фото: Facebook

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Дмитро Лунін запевнив, що уряд вже розглядає перспективи формування громад.

Таку інформацію оприлюднили на офіційно сторінці Котелевської районної державної адміністрації у соціальній мережі Facebook.

Остаточні рішення щодо адміністративно-територіального устрою на рівні територіальних об'єднань — ОТГ — Кабінет міністрів ухвалить після того, як будуть затверджені всі перспективні плани та набуде чинності законопроєкт №2653 "Про місцеве самоврядування в Україні".

«Ми провели селекторну нараду з Мінрегіоном щодо підготовки Перспективного плану області, обговорили всі наявні зауваження. Що стосується Полтавщини, маємо надію, наш Перспективний план має бути затверджений уже в травні поточного року», – зазначив перший заступник голови ОДА Дмитро Лунін.

Читайте також:
57% від витрачених 7,4 млн грн за перші 6 місяців 2020 року з бюджету Хорольської міської ради вклали у благоустрій та охорону здоров'я.
16 липня, 09:27
Влада Горішніх Плавнів внесла змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою на 2019-2023 роки.
22 червня, 09:27
Базилівщинська сільська рада звітує про перші результати місцевої програми соціально-економічного розвитку.
20 червня, 11:29
Делегація адміністрації Куявсько-Поморського воєводства Республіки Польща завітала до Гадяча.
28.11.2019, 11:33
Антимонопольний комітет (АМКУ) дозволив Олександру і Тетяні Гузенко стати власниками по 50% статутного капіталу ТОВ "Надра-Геоінвест"
вчора, 19:55
Депутат Полтавської обласної ради Юрій Кобченко впізнав в особі Максима Ратнера нахабного рейдера-здирника.
вчора, 14:40