Кадировізація освіти на Росії у розпалі

ПОЛІТИКА
05.09.2023, 18:14
Кадировізація освіти на Росії у розпалі
Фото: Google

Після знищення потенційного політичного конкурента в особі Євгєнія Прігожина у Кремлі почали приглядатися до ручного піхотинця з Грозного.

Аби не опинитися в опалі у бункерного діда і його оточення Рамзан Кадиров зробив "хід конем": своїх вірних терористів відрядив розповідати про "фронтову славу" у школи російських міст-мільйонників.

Яскравим свідченням слугує офіційна заява керівництва школи №469 Виборзького району Санкт-Петербурга про те, що виховною роботою у закладі віднині займатиметься бойовик батальйону "Ахмат".

Медіаагенція "Останній Бастіон" з'ясувала, що йдеться про терориста Алєксєя Пряжнікова (за позивним "Малой"), який із рук Владіміра Путіна отримав ордена героя Росії, бувши до того кавалером "Ордена Кадирова".

1 вересня на урочистій лінійці у вказаній школі "кадировець" провів дебютний пропагандистський "урок мужності" перед першокласниками, чия психіка навряд готова до розповідей про "криваві злочини укронацистів".

Директор навчального закладу Юлія Купорова заявила, що «вже думає про педагогічні завдання, які будуть поставлені перед Пряжніковим після того, як він завершить реабілітацію», адже нібито «малеча мусить знати про подвиги своїх героїв».

А "подвиги" терористів із батальйону "Ахмат" відомі, згадати хоча б бої за Маріуполь і Сіверськодонецьк, де ця Кадировська наволоч чинила воєнні злочини заради розваги та TikTok-розголосу.

Як бачимо, поки одні чеченські міністри із клану Рамзана разом із бандитами-манкуртами інших поневолених Москвою народів входять до топменеджменту націоналізованих західних компаній, "кадировці" та "вагнерівці" вчать дітей правильно "вбивати укронацистів", бо такий він "русскій мір".

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує, як на території окупованої з середини 2000-х років Чеченської республіки Ічкерії відновилися масові викрадення чоловіків старше 16 років.

Читайте також:
Політика
Вітчизняний осередок секти «Хабад» узявся за повноцінне насадження українцям чужої релігії. Методика перевірена ще більшовиками.
13 червня, 12:37
Світ
Західна преса допомогла ізраїльському режиму фальсифікувати відомості про масові злочини бойовиків ХАМАС. Правду віднаходити складно.
10 червня, 08:25
Світ
Голову турецької дипломатії Гакана Фідана однопартійці Сі Цзіньпіна знайомили з акторами. Пекін сподівається на короткозорість Анкари.
09 червня, 15:12
Світ
Кремль знову розмахує своєю ядерною палицею. Проте, який насправді у неї фізичний стан, невідомо навіть самим московитам.
05 червня, 06:25
Політика
Усесвітньовідомий вітчизняний боксер знову опинився у центрі скандалу. Дуже полюбляє Вася Ломаченко бруднитися українофобією.
17 травня, 13:41
Опінії
Чим гірші справи на фронті, тим більше придворні акини закликають не вірити інформації з фронту, а вірити ЗелеМарафону
13 травня, 17:03