Кадировізація освіти на Росії у розпалі

ПОЛІТИКА
05 вересня, 18:14
Кадировізація освіти на Росії у розпалі
Фото: Google

Після знищення потенційного політичного конкурента в особі Євгєнія Прігожина у Кремлі почали приглядатися до ручного піхотинця з Грозного.

Аби не опинитися в опалі у бункерного діда і його оточення Рамзан Кадиров зробив "хід конем": своїх вірних терористів відрядив розповідати про "фронтову славу" у школи російських міст-мільйонників.

Яскравим свідченням слугує офіційна заява керівництва школи №469 Виборзького району Санкт-Петербурга про те, що виховною роботою у закладі віднині займатиметься бойовик батальйону "Ахмат".

Медіаагенція "Останній Бастіон" з'ясувала, що йдеться про терориста Алєксєя Пряжнікова (за позивним "Малой"), який із рук Владіміра Путіна отримав ордена героя Росії, бувши до того кавалером "Ордена Кадирова".

1 вересня на урочистій лінійці у вказаній школі "кадировець" провів дебютний пропагандистський "урок мужності" перед першокласниками, чия психіка навряд готова до розповідей про "криваві злочини укронацистів".

Директор навчального закладу Юлія Купорова заявила, що «вже думає про педагогічні завдання, які будуть поставлені перед Пряжніковим після того, як він завершить реабілітацію», адже нібито «малеча мусить знати про подвиги своїх героїв».

А "подвиги" терористів із батальйону "Ахмат" відомі, згадати хоча б бої за Маріуполь і Сіверськодонецьк, де ця Кадировська наволоч чинила воєнні злочини заради розваги та TikTok-розголосу.

Як бачимо, поки одні чеченські міністри із клану Рамзана разом із бандитами-манкуртами інших поневолених Москвою народів входять до топменеджменту націоналізованих західних компаній, "кадировці" та "вагнерівці" вчать дітей правильно "вбивати укронацистів", бо такий він "русскій мір".

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує, як на території окупованої з середини 2000-х років Чеченської республіки Ічкерії відновилися масові викрадення чоловіків старше 16 років.

Читайте також:
Кримінал
Як раніше писав «Останній Бастіон», коронавірусна пандемія збагатила фармакологічній мафії. Натомість у вакцинованих проблеми зі здоров'ям.
01 грудня, 15:35
Світ
Після 7 жовтня сіоністський режим розкрутив на повну пропагандистську машину. Поневолювачі палестинців не цураються залучати медіа зі США.
23 листопада, 21:31
Світ
У Тель-Авіві зарозуміло визнали, що бійня у шпиталі в секторі Ґаза мала пропагандистський характер. Жодних терористів там не було.
16 листопада, 21:35
Світ
Починаючи з 1 листопада в Ізраїлі саджатимуть за дописи у соціальних мережах і за «фейки про ЦАХАЛ». Це відверто російська калька.
14 листопада, 16:54
Політика
Російські агенти впливу активно працюють в країнах Сходу. Головна мета — зменшити рівень підтримки України та посіяти українофобію.
08 листопада, 14:10
Політика
На думку юдеїв-антисіоністів, антисемітизм є «киснем для Ізраїлю». Цей «кисень» використав для появи єврейської держави теоретик сіонізму.
07 листопада, 13:26