Кадировська наволоч займається етнічними чистками в окупованому Енергодарі

ВІЙНА
08 лютого, 18:01
Кадировська наволоч займається етнічними чистками в окупованому Енергодарі
Фото: Google

Вірнопідданому путінському піхотинцю з упокореної росіянами Чечні видали дозвіл на посилення терору і репресій у Запорізькій області.

Зокрема, найбільше страждають жителі тимчасово окупованого Енергодару, заявив в етері радіостанції "NV" міський голова Дмитро Орлов, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, терористи з бандитського збройного угруповання "Ахмат" Рамзана Кадирова залякують місцеве населення, декого забирають "на підвал" задля "перевиховання".

На тепер відомо, що вулиці міської громади здебільшого порожні, оскільки "кадировці" щодня затримують людей під приводом "антитерористичних заходів", насправді вчиняючи етнічні чистки.

«За майже рік окупації понад 1000 енергодарівців пройшло через їхні катівні, хтось там тиждень усього відсидів, а хтось і досі перебуває. Звісток про мого першого заступника немає з кінця березня минулого року. Ті ж, кому вдається вийти з "кадировських" катівень, – неохоче розповідають про тортури, простріляні кінцівки, психологічні та фізичні знущання.

Жінок ґвалтують не розбираючи, вік для окупантів немає значення. Є свідчення про катування електрострумом, про відбиття кувалдою ребер і кінцівок. Тобто, кожен, кому вдалося вийти й вижити, – назавжди залишається травмованим», – прокоментував невтішну ситуацію в Енергодарі міський голова Дмитро Орлов.

Окрема категорія злочинів "кадировців": масштабні крадіжки; окупанти зламують квартири та гаражі, забирають побутову техніку й вивозять у бік Ростова-на-Дону чи Сімферополя привласнені автівки.

Водночас "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що у тимчасово окупованому Енергодарі склалася надкритична ситуація з опаленням та постачанням гарячої води.

Читайте також:
Кримінал
У Міжнародний день захисту дітей окупанти розпочали нову хвилю масового вивезення школярів із південних районів Херсонщини та Запоріжжя.
01 червня, 18:37
Кримінал
Виконавці забаганок кремлівського бункерного діда продовжують здійснювати етнічні чистки на тимчасово окупованій території Сходу України.
24 травня, 17:17
Світ
Дружня ресурсній федерації московії влада держави Ізраїль не цурається десятиліттями вчиняти терор проти палестинців.
18 травня, 19:16
Війна
Примусова "евакуація" українців на Лівобережній Херсонщині й Запорізькій області – прикриття для військових планів російських окупантів.
12 травня, 22:00
Війна
"Батальйон імені Богдана Хмельницького" вже скоро воюватиме проти українців. Російським спеціальним службам присвячується...
16 березня, 20:26
Історія
79 років тому більшовицький режим розпочав чергову етнічну чистку. Слідом за чеченцями, калмиками та інгушами депортували балкарців.
08 березня, 16:52