У Запорізькій області ЗСУ ліквідували чергового служку Кадирова

ВІЙНА
07 січня, 16:09
У Запорізькій області ЗСУ ліквідували чергового служку Кадирова

Ворогам українського народу і зрадникам чеченського немає чого робити на нашій святій землі, адже тут на них чекає тільки безславна смерть.

Про загибель одного з вірних муртадів путінського піхотинця Рамазана Кадирова повідомив речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук.

За його словами, фронтовим підрозділам Збройних Сил України вдалося утилізувати 34-річного кафіра Джамбулата Заураєва, який був добровольцем у складі російського окупаційно-терористичного контингенту.

«Яка чудова новина для нас і прикрість для рашистів! На Запоріжжі ліквідували сина представника Кадирова. Джамбулат Заураєв вирушив на війну до України як доброволець у складі так званих "TikTok-військ". Батько окупанта підтвердив загибель сина "на спецоперації". Земля йому бетоном», – прокоментував подію Сергій Братчук.

Водночас слід зауважити, що починаючи з 24 лютого 2022 року Сили оборони України ліквідували майже 1000 кадировців різного рангу, найбільше – у Київській, Донецькій і Луганській областях.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що сумнозвісні "TikTok-війська", підлеглі чеченському кафіру, не беруть активної участі у боях на Півдні та Сході України, але зазнають утрат.

вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Усі ми чули пропагандистські казки, як нацисти вивозили вантажними вагонами до Німеччини землю з України, але правда виявилася іншою.
29 березня, 19:07
Війна
Цього тижня до заповідника прибув новий директор, якого призначила російська окупаційна влада.
25 березня, 08:55
Війна
Починаючи з березня 2023 року так званою обороною окупованого Кримського півострова керуватиме наближена до путінського кухаря особа.
24 березня, 17:13
Війна
Лівобережний терен тимчасово окупованої Херсонської області буде звільнено від загарбників, зараз фронт потребує інформаційної тиші.
23 березня, 20:13
Війна
Окупанти повідомляють, що в Джанкої постраждали кілька об’єктів, є пошкодження електромереж і поранений чоловік.
21 березня, 10:10
Опінії
Час навічно зупинився для кремлівського бункерного діда. Саме тому він приїхав попрощатися з тимчасовими територіальними надбаннями РФ.
19 березня, 19:15