Канадійська нафта витісняє російську на міжнародному ринку

ЕКОНОМІКА
23.09.2023, 20:45
Канадійська нафта витісняє російську на міжнародному ринку
Фото: Bloomberg

Канада збільшує світовий експорт свого «чорного золота» на тлі зростання попиту на альтернативи ОПЕК+. У Москві цим вкрай не задоволені.

Проте уряд Джастіна Трюдо спільно з канадійськими підприємцями вже рахують майбутній зиск у валюті. Про це повідомляє медіаагенція «Останній Бастіон» із посиланням на видання Bloomberg.

Як вдалося з'ясувати, цьогоріч у жовтні нафтові постачі зростуть до 11 мільйонів барелів, що є одним із найвищих показників для Канади. Це майже шестикратний стрибок у порівнянні із вересневим експортом поза США.

Обсяги зросли, оскільки американські нафтопереробні заводи, котрі зазвичай є найбільшими покупцями важкої канадійської нафти, проводять планове технічне обслуговування і споживають менше. Фактично, промисловці США вивільняють більше барелів для покупців в Азії та Європі.

Додатковий обсяг з'явився на тлі скорочення постачання у всьому світі після того, як Саудівська Аравія із ресурсною федерацією Московії спільно скоротили видобуток, перевернувши потоки й підвищивши ціни на нафту у Канаді. Тредейри вважають, це може стримати зростання цін на міжнародному ринку.

вибір редакції
Читайте також:
Економіка
У разі запровадження Вашинґтоном 25% митних тарифів, Мехіко обіцяє помститися. Через дії нової адміністрації Білого дому постраждають усі.
01 грудня, 17:30
Економіка
Автозаправні станції нафтогазоносного Туркменістану переповнені безліччю відвідувачів. Усупереч шаленому попиту пропозиція відсутня.
06 вересня, 08:28
Економіка
Експорт німецьких товарів до ресурсної федерації московії за 2 роки значно скоротився. Причина очевидна: запровадження економічного тиску.
19 квітня, 21:33
Економіка
Торік до держав-учасниць Європейської спілки завезли 22 тисячі тонни «солодкого золота» з України. Найбільше ж експортувала Швейцарія.
02 квітня, 08:26
Економіка
Майже всі держави-учасниці Європейської спільноти продовжують тією чи іншою мірою зберігати торгові зв'язки з країною-агресором.
02.09.2023, 19:24
Світ
Пекін продовжує свою неоколоніальну політику із визиску сусідніх азійських країн і скуповування задешево тамтешніх ресурсів.
20.08.2023, 20:06