Канадійська нафта витісняє російську на міжнародному ринку

ЕКОНОМІКА
23 вересня, 20:45
Канадійська нафта витісняє російську на міжнародному ринку
Фото: Bloomberg

Канада збільшує світовий експорт свого «чорного золота» на тлі зростання попиту на альтернативи ОПЕК+. У Москві цим вкрай не задоволені.

Проте уряд Джастіна Трюдо спільно з канадійськими підприємцями вже рахують майбутній зиск у валюті. Про це повідомляє медіаагенція «Останній Бастіон» із посиланням на видання Bloomberg.

Як вдалося з'ясувати, цьогоріч у жовтні нафтові постачі зростуть до 11 мільйонів барелів, що є одним із найвищих показників для Канади. Це майже шестикратний стрибок у порівнянні із вересневим експортом поза США.

Обсяги зросли, оскільки американські нафтопереробні заводи, котрі зазвичай є найбільшими покупцями важкої канадійської нафти, проводять планове технічне обслуговування і споживають менше. Фактично, промисловці США вивільняють більше барелів для покупців в Азії та Європі.

Додатковий обсяг з'явився на тлі скорочення постачання у всьому світі після того, як Саудівська Аравія із ресурсною федерацією Московії спільно скоротили видобуток, перевернувши потоки й підвищивши ціни на нафту у Канаді. Тредейри вважають, це може стримати зростання цін на міжнародному ринку.

Читайте також:
Економіка
Майже всі держави-учасниці Європейської спільноти продовжують тією чи іншою мірою зберігати торгові зв'язки з країною-агресором.
02 вересня, 19:24
Світ
Пекін продовжує свою неоколоніальну політику із визиску сусідніх азійських країн і скуповування задешево тамтешніх ресурсів.
20 серпня, 20:06
Світ
Уряд маленької близькосхідної конституційної монархії має намір інтенсифікувати постачу дизельного та авіаційного палива на Захід.
10 січня, 19:06
Економіка
Усупереч російським погрозам, ціна газу в Європі за підсумками грудня 2022 року знизилась на 48% – до $845 за 1 тисячу кубічних метрів.
02 січня, 14:00
Економіка
Народне господарство ресурсної федерації московії падає менше, ніж очікувалося. Експорт сировини все ще допомагає, на жаль.
13.10.2022, 17:27
Новини
На тлі російської воєнної агресії Україна мусить наростити обсяги власного експорту, а не існувати лише коштом імпорту і подачок Заходу.
16.09.2022, 09:27