Карабах: пульсацію відновлено

СВІТ
27 березня, 19:04
Карабах: пульсацію відновлено
Фото: Telegram

Альянс Шушинської декларації (тобто, Азербайджану і Туреччини) йде у наступ. Оперативний аналіз подій в Україні надав їм поштовх до дій.

Поточні буремності Закавказзя гарантовано роздифузять увагу та сили росії. Колони орків, які минулого тижня пакували валізи для підсилення позицій в Україні, на разі розвернуто назад.

З вірменських джерел відомо: армія Турану зайняла стратегічну висоту в Аскеранському районі. З огляду на те, що фрагменти газогону, до якого підживлено населені пункти решток "НКР" проходять через деокуповані ділянки Карабаху, азербайджанська сторона перекрила вентиль.

Частина контрольованих росією сіл і міст перейшли на дрова. Додаткового вольтажу ситуації надає паніка спричинена чутками про наступ на територію Вірменії з боку Сюнікської та Араратської областей.

Тим часом Кремль у штопорі, бо Японія вкотре, впродовж останнього часу говорить про Курили, а Польща, поки, стриманим тоном натякає на Калінінградську область.

Дарма, що грузини заслинилися і, м'яко кажучи, розчарували. Європа перед молдованами відкрила шлагбаум можливостей по Придністров'ю, а от білорусів не існує.

Схоже що демонтаж Ялтинської безпекової карти (усталеної після 1945 року – прим. ред.) може потягнути за собою деімперіалізацію росії з подальшою кастрацією, примусовим намордником, ошийником і евтаназією. Армія Турану повертає штурвал у напрямку Кирґизстану і Казахстану!

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що за блокаду Маріуполя ми розплатимося ліквідацією Придністров'я.

Автор : Головред Дмитро Савченко
Читайте також:
Політика
Кремлівський бункерний щур продовжить втрачати вплив за межами московії, зокрема на Кавказі, бо війна проти України довела його слабкість.
22 червня, 18:10
Світ
Абхазькі сепаратисти виступили проти приєднання непідконтрольного грузинській владі окупованого регіону до росії.
31 березня, 07:02
Світ
Полишені позиції московитського військового контингенту у дотепер окупованій частині Нагірного Карабаху почали займати азербайджанці.
24 березня, 20:53
Світ
Політична сила "Лело для Грузії" виступила з ініціативою заслухати промову 6-го Президента України у сесійній залі парламенту у Тбілісі.
19 березня, 07:01
Світ
На тлі передислокації контингенту рф із Південного Кавказу до України, у Баку готуються до остаточного відвоювання Нагірного Карабаху.
13 березня, 18:23
Історія
Мусимо пам'ятати про нелюдські злочини, вчинені окупаційною владою. Кожна жертва неодмінно має бути відплачена ворогом.
23 лютого, 12:33