Карабах стане самодостатньою заможною територією, – президент Алієв

СВІТ
14 липня, 10:24
Деокупована Шушá – культурна столиця Азербайджану (липень, 2021)
Деокупована Шушá – культурна столиця Азербайджану (липень, 2021)
Фото: Twitter

Роки вірменської окупації перетворили квітучу Карабаську землю на зруйноване попелище, що потребує негайного відновлення.

Про це у щотижневому виступі до азербайджанського народу заявив президент Ільгам Алієв, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Голова південнокавказької держави упевнений, що Баку на відміну від Єревану, продемонструвавши власний унікальний досвід трансформації, здатен перетворити Карабах на простір добробуту із високими життєвими стандартами як у Люксембурзі.

«Повідомляю нашому народу, що ми вже розпочали роботи з масштабної реконструкції інфраструктури на звільнених територіях. Там здійснюється сучасне містобудівне планування. На звільнених ділянках Карабаху будуть створені цілі зони зеленої енерґетики. Сьогодні реґулярно орґанізовуються поїздки закордонних дипломатів і журналістів, які мають на власні очі побачити наслідки окупації наших земель. Вони стають свідками звірств, скоєних Вірменією», – заявив президент Алієв.

Він додає, що визначив перед урядом і парламентом країни 5 національних пріоритетів соціально-економічного розвитку на поточне десятиліття, серед яких є пункт гідного і безпечного повернення сотень тисяч вимушених переселенців до рідного краю.

«Дуже скоро я скерую моїм колеґам ілюстровану книгу, де наведено коротку інформацію та фотознімки, що показують стан наших міст і сіл до та після окупації. Хочу підкреслити, що впродовж майже 30 років Вірменія навмисно зруйнувала у Карабасі всі наші культурні та реліґійні пам'ятки, навіть цвинтарі були стерті з лиця землі. Мета Вірменії полягала у тому, щоби знищити багатовіковий слід азербайджанської присутності на цих територіях. Азербайджан докладе всіх зусиль для відновлення нормального, стабільного і заможного життя у реґіоні», – підсумував Ільгам Алієв.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Нагірний Карабах ніколи не отримає "особливого статусу" у складі Азербайджанської республіки.

Читайте також:
Залізничний монополіст РФ — корпорація "РЖД" — спромігся занапастити інфраструктуру своєї вірменської філії та заборгувати чималу суму.
17 вересня, 07:59
На грузинсько-російському кордоні у горах почалося будівництво найбільшого у реґіоні тунелю.
11 вересня, 16:45
Вірменський прем'єр-міністр висловив бажання у найближчі місяці відновити продуктивний діалог із владою сусідньої Туреччини.
08 вересня, 13:29
На території звільненого від вірменських окупаційних сил Лачинського району Карабаху тривають чергові планові військові навчання.
07 вересня, 11:28
6 вересня 1991 року Джохар Дудаєв проголосив відновлення незалежної Чеченської держави, розірвавши зв'язки з російськими окупантами.
06 вересня, 13:31
Чим ближче день виборів до Державної Думи РФ, тим рішучіше путінська банда вдається до різного роду махінацій.
31 серпня, 13:39