Карантин та економічна криза: чи врятують депутати «Артек» і «Молоду гвардію»?

14 липня, 13:06
Карантин та економічна криза: чи врятують депутати «Артек» і «Молоду гвардію»?

До Верховної Ради внесли проєкт закону, який має врятувати дитячі табори від банкрутства.

"Слуги народу" на чолі з депутатом Микитою Потураєвим внесли до парламенту законопроєкт №3781 «Про державну підтримку та особливості функціонування дитячих центрів "Артек" і "Молода гвардія" щодо додаткової державної підтримки дитячих центрів "Артек" і "Молода гвардія" на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».

У провладній фракції сподіваються, що даний проєкт закону допоможе економічно врятувати табори. Особливо ті, котрі опинилися у скруті через карантинні обмеження.

Що пропонують народні обранці?

Потураєв пропонує внести зміни до Закону України «Про державну підтримку та особливості функціонування дитячих центрів "Артек" і "Молода гвардія"». А саме:

- надати підтримку дитячим центрам "Артек" і "Молода гвардія" шляхом здійснення фінансування будівництва та реконструкції їх об’єктів інфраструктури користуючись із загального фонду державного бюджету;

- надати можливість здійснення покриття витрат цих дитячих центрів на утримання об’єктів, оплату праці працівників, обов’язкових податків і платежів, комунальних послуг, послуг зв’язку, послуг дератизації, дезінфекції, вивозу твердих побутових відходів, паливно-мастильних матеріалів;

- надати можливість дитячому центру "Молода гвардія" реалізовувати 10% путівок без залучення третіх осіб.

Експерти вже звернули увагу на те, що законопроєкт хороший. Однак у бюджеті й так великий дефіцит.

Тож виникає логічне питання: де на це все візьмуть кошти? Адже головне, щоби чергова ініціатива "слуг" не була популістичним гаслом напередодні виборів!

Автор : Микола Шевчук
Читайте також:
Атмосферний культурний захід під класичну музику планують провести 22 серпня на території садиби Панаса Мирного у Полтаві.
15 серпня, 12:33
Загрозою для здоров'я відпочивальників визнали воду у Дніпрі та Сухому Кагамлику, яка не відповідає чинним санітарно-гігієнічним нормам.
13 липня, 11:54
Це все свідчить про серйозні розлади в психіці людей, які приймають рішення в країні.
19:29
Хлопець почувається добре, спілкується з лікарями й рідними, найближчим часом його зможуть навідати друзі з університету.
16:00
МЗС України відреагувало на ескалацію між Вірменією та Азербайджаном.
15:20
Росіяни почали збирати автівки в Україні, як тільки набрала чинності заборона на імпорт автомобілів з РФ.
13:45