У річках, що протікають територією Кременчука, купатися небезпечно для здоров'я

ПОЛТАВА
13 липня, 11:54
У річках, що протікають територією Кременчука, купатися небезпечно для здоров'я
Фото: Телеграф

Загрозою для здоров'я відпочивальників визнали воду у Дніпрі та Сухому Кагамлику, яка не відповідає чинним санітарно-гігієнічним нормам.

Про це свідчать результати відповідної експертизи, проведеної Кременчуцьким міськрайонним відокремленим підрозділом лабораторних досліджень.

Таку інформацію вранці 13 липня оприлюднили на офіційному сайті органу місцевого самоврядування.

Зазначається, що на території центрального пляжу індекс лактозопозитивних кишкових паличок (ЛКП) перевищує допустимий рівень у кілька разів: замісить 10000 ЛКП виявлено 2400000.

Подібна ситуація спостерігається й у районі Регіонального ландшафтного парку "Кагамлицький" – замість допустимих 5000 ЛКП зафіксовано аж 700000.

«Проведений лабораторний аналіз свідчить про загальну бактеріологічну забрудненість водойм. Тому, задля недопущення виникнення та розповсюдження інфекційних захворювань під час відпочинку, санлікарі рекомендують здійснювати обмежувальні заходи щодо купання у вказаних зонах: на пляжі "Центральний" (р. Дніпро) та у парку "Кагамлицький" (р. Сухий Кагамлик)», — наголосили у пресслужбі Кременчуцької міської ради.

Читайте також:
Атмосферний культурний захід під класичну музику планують провести 22 серпня на території садиби Панаса Мирного у Полтаві.
15 серпня, 12:33
До Верховної Ради внесли проєкт закону, який має врятувати дитячі табори від банкрутства.
14 липня, 13:06
30 жовтня в Полтаві має відбутися урочисте відкриття наймасштабнішого ресторанного проєкту Полтави — ресторану “Головка Чорноморка”.
вчора, 17:59
Нардеп Костянтин Касай обіцяє організувати тимчасову слідчу комісію у Верховній Раді, якщо питання не вирішиться на рівні області.
вчора, 16:50
Керівниця міського Департаменту охорони здоров’я і соціального розвитку прокоментувала ситуацію у 3-ій поліклініці Полтави.
вчора, 15:18
Офіційно виборчі комісії ще не оголошували переможців місцевих виборів, але окремі ТВК вже публічно озвучили кількість порахованих голосів.
вчора, 14:15