На Полтавщині відкриються 4 рекреаційні пункти

ПОЛТАВА
05 лютого, 07:25
На Полтавщині відкриються 4 рекреаційні пункти

Вони покликані створити захист лісу від вогню. Адже відомо, що 90% від усіх загорянь в екосистемах — це виключно людський фактор.

Оголошення з відповідними світлинами виклала пресслужба Слобожанського лісового офісу. Зазначається, що створення мережі рекреаційних пунктів відбувається у межах програми розвитку «Лісів України» та фінансується коштом цього державного підприємства.

Чиновники наполягають, що нові місця безпечного відпочинку відкриються вже навесні, на початку березня; 4 з них будуть розташовані у Полтавській області, ще 2 — у Харківській. Вони цілком доступні та безплатні для відвідин громадянами.

Важливо поцікавитися, а вказані пункти з обладнаними дерев'яними альтанками, вбиральнями, ігровими майданчиками, мангалами, лавками та смітниками встановлювалися у законний спосіб руками корупціонерів? Адже давно відомо, як чиновники з профільного відомства наживаються на схематозі в екосфері.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, як минулого року ДП «Ліси України» отримали 62 000 кубометрів незаконної деревини лише у двох областях. Органи контролю ігнорують масштабні порушення, а лісівники планують узаконити такі рубки.

Читайте також:
Мистецтво
Муніципальна рада північнофінляндського міста Оулу найняла молодих музикантів, аби щодня давати вуличні концерти.
16.07.2021, 08:08
Мистецтво
Атмосферний культурний захід під класичну музику планують провести 22 серпня на території садиби Панаса Мирного у Полтаві.
15.08.2020, 12:33
Новини
До Верховної Ради внесли проєкт закону, який має врятувати дитячі табори від банкрутства.
14.07.2020, 13:06
Полтава
Загрозою для здоров'я відпочивальників визнали воду у Дніпрі та Сухому Кагамлику, яка не відповідає чинним санітарно-гігієнічним нормам.
13.07.2020, 11:54
Полтава
Підрозділи фронтовиків щотижня отримують від тиловиків як слова вдячності, так і надійну підтримку. Разом — до спільної перемоги!
08:12